چگونه طراح خدمات شویم؟ وبینار راهنمای مسیر شغلی طراحی خدمات

وبینار مسیر شغلی طراحی خدمات

اولین وبینار رایگان آموزشی کارگاه با همراهی صالح امینی به موضوع مسیر شغلی طراحی خدمات اختصاص یافته است. در این وبینار دوساعته ساعته به طوری دقیق‌تر با حرفه و تخصص طراحی خدمات آشنا می‌شوید، بازار کار آن را در ایران می‌شناسید و نحوه‌ی ورود و کسب مهارت در این عرصه را فرا می‌گیرید.


نسخه صوتی وبینار

علاوه بر ویدئوی وبینار که در کادر بالا قابل مشاهده است، می‌توانید نسخه‌ی صوتی آن‌را در کادر زیر بشنوید.


شرکت در این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟

وبینارهای «در مسیر شغلی» بنا دارد تا مسیر ورود به حرفه‌های مختلف را به علاقه‌مندان نشان دهد. فلذا هیچ پیش‌نیازی برای حضور در این وبینار وجود ندارد و به صرف آن‌که به موضوع طراحی خدمات علاقه پیدا کرده باشید، حضور در این رویداد آنلاین برای‌تان مفید خواهد بود.

به طور مشخص، دانشجویان طراحی صنعتی و افرادی‌که به حوزه‌های مختلف طراحی علاقه‌منداند و یا تجربه‌ی کاری نزدیک دارد، بهره‌ی بیشتری از این سمینار آنلاین خواهند برد.


برای کسب آشنایی اولیه با حرفه‌ی طراحی سرویس بهتر است در ابتدا اپیزود گفت‌گو با صالح امینی را بشنوید. در آن گفتگو، با این حرفه آشنایی اجمالی پیدا کرده و توامان مسیر شغلی یک طراح خدمات حرفه‌ای را مرور می‌کنید.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
مسیر شغلی چیست

مسیر شغلی به زبان آدمیزاد! راهنمای جامع و گام به گام طراحی مسیر شغلی

طراحی مسیر شغلی در هر مقطعی از مسیر حرفه‌ای مان قرار داشته باشیم، دریچه‌های تازه‌ای را به روی‌مان می‌گشاید و کمک می‌کند که با سرعت و کیفیت بیشتری رشد کنیم. در این مقاله، هرآن‌چه برای این ترسیم مسیر شغلی نیاز است بدانیم را گردآوری کردیم.
ادامه
Total
0
Share