چگونه طراح خدمات شویم؟ وبینار راهنمای مسیر شغلی طراحی خدمات

وبینار مسیر شغلی طراحی خدمات

اولین وبینار رایگان آموزشی کارگاه با همراهی صالح امینی به موضوع مسیر شغلی طراحی خدمات اختصاص یافته است. در این وبینار دوساعته ساعته به طوری دقیق‌تر با حرفه و تخصص طراحی خدمات آشنا می‌شوید، بازار کار آن را در ایران می‌شناسید و نحوه‌ی ورود و کسب مهارت در این عرصه را فرا می‌گیرید.


نسخه صوتی وبینار

علاوه بر ویدئوی وبینار که در کادر بالا قابل مشاهده است، می‌توانید نسخه‌ی صوتی آن‌را در کادر زیر بشنوید.


شرکت در این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟

وبینارهای «در مسیر شغلی» بنا دارد تا مسیر ورود به حرفه‌های مختلف را به علاقه‌مندان نشان دهد. فلذا هیچ پیش‌نیازی برای حضور در این وبینار وجود ندارد و به صرف آن‌که به موضوع طراحی خدمات علاقه پیدا کرده باشید، حضور در این رویداد آنلاین برای‌تان مفید خواهد بود.

به طور مشخص، دانشجویان طراحی صنعتی و افرادی‌که به حوزه‌های مختلف طراحی علاقه‌منداند و یا تجربه‌ی کاری نزدیک دارد، بهره‌ی بیشتری از این سمینار آنلاین خواهند برد.


برای کسب آشنایی اولیه با حرفه‌ی طراحی سرویس بهتر است در ابتدا اپیزود گفت‌گو با صالح امینی را بشنوید. در آن گفتگو، با این حرفه آشنایی اجمالی پیدا کرده و توامان مسیر شغلی یک طراح خدمات حرفه‌ای را مرور می‌کنید.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط

این پیام فقط یک‌بار ظاهر میشه!

پادکست کارگاه هر هفته با یک متخصص گفت‌وگو می‌کنه و از تجارب حرفه‌ایش می‌پرسه. با اشتراک رایگان پادکست کارگاه، هرشنبه می‌تونی تجربه‌های جذابی رو بشنوی و مسیر شغلی و زندگی‌تو بهبود بدی. کافیه توی اپلیکیشن Castbox دنبال «کارگاه» بگردی یا روی لینک زیر کلیک کنی.

Total
0
Share