کیوان محیط مافی | مدیرعامل دیجی‌نکست | شتاب‌دهنده‌های استارتاپی در ایران موفق بوده‌اند؟

در یک دهه‌ی اخیر، شتابدهنده‌های بسیاری روی کار آمدند و پس از چندی دیگر اسم و نشانی از آن‌ها نبوده است. با کیوان محیط مافی که حالا مدیرعامل دیجی‌نکست است، درباره‌ی عملکرد کلی شتابدهنده‌ها در ایران گپ زدیم و پیرامون محدودیت‌های نوآوری باز گفت‌وگو کردیم.
کیوان محیط مافی

از آغاز به‌کار اولین شتابدهنده‌ی استارتاپی در ایران چیزی بیش از ۱۰ سال می‌گذرد. پس از آن، ده‌ها شتابدهنده‌ی خصوصی و دولتی دیگر شکل گرفتند که نام بسیاری از آن‌ها هم دیگر به‌یاد نمی‌آید. با کیوان محیط مافی که حالا مدیرعامل دیجی‌نکست است، درباره‌ی علمکرد کلی شتابنده‌ها گپ زدم و از او پرسیدم به‌نظرش این حلقه از اکوسیستم استارتاپی توانسته نقش موثری ایفا کند یا نه؟

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

دیجی‌نکست، بازوی شتابدهی و نوآوری باز دیجی‌کالاست. به زبانی ساده، دیجی‌نکست تلاش می‌کند تا در محیطی پویا و چابک‌تر، حول ایده‌ها و محصولاتی فعالیت کند که می‌تواند نیازهای آتی خانواده‌ی کسب‌وکارهای دیجی‌کالا را برآورده کند. البت که فعالیت‌های دیجی‌نکست محدود به این مقدار نیست. در گفت‌گو با کیوان محیط مافی توضیح دقیق‌تری از برنامه‌ها و فعالیت‌های‌شان شنیدم که احتمالا برای شما نیز مفید است.

اسپانسر: ویپاد، ترابانک پاسارگاد

ویپاد اسپانسر اپیزود گفتگو با کیوان محیط مافی

ویپاد یا ترابانک پاسارگاد، شعبه تمام دیجیتال بانک پاسارگاد است که امکان بهره‌مندی از کلیه‌ی خدمات بانکی نظیر افتتاح حساب، دریافت تسهیلات و.. را از طریق موبایل یا لپ‌تاپ فراهم می‌کند. پس از افتتاح حساب، کارت بانکی ویپاد به‌صورت رایگان درب محل شما تحویل می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی ویپاد، امکان دریافت تسهیلات در چند دقیقه، بدون نیاز به مراجعه حضوری، چک، سفته و سایر موارد مشابه است. دریافت تسهیلات از ویپاد نیز نظیر سایر خدمات به‌صورت آنلاین اتفاق می‌افتد و نیازمند طی مراحل مرسوم اداری در شعب بانک نیست.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
مانوئل اوهانجانیانس

مانوئل اوهانجانیانس |‌ مدیرعامل ایسمینار | آینده‌ی ترسناک، افقِ تار

مانوئل اوهانجانیانس مدیرعامل ایسمینار است. کسب‌وکار و برندی که در حوزه‌ی برگزاری رویدادهای آنلاین فعال است و از شناخت و اقبال بسیاری برخوردار شده. با او درباره‌ی شرایط مدیریت استارتاپ‌ در شرایط بحرانی گپ زدم و از او درباره‌ی برنامه‌اش برای عبور از این دوره پرسیدم.
ادامه
هادی فرنود

امیدی به آینده‌ی اکوسیستم استارتاپی هست؟ | هادی فرنود | موسس کاموا و پاکت

هادی فرنود از قدیمی‌ترین آدم‌های فعال در اکوسیستم استارتاپی ایران است و با رویدادهای همفکر و راه ابریشم، نقش غیرقابل انکاری در توسعه‌ی آن داشته. حالا و یک دهه پس از آن دوران پرامید، با او درباره‌ی وضع موجود اکوسیستم، بحران‌هایی که تجربه کرده و آینده‌ی محتملی که که در پیش دارد، گپ زدم. هم‌چنین، درباره‌ی شکل راه‌اندازی استارتاپ «پاکت» و نحوه‌ی ایجاد و حفظ اعتماد کاربران گفت‌وگو کردم.
ادامه
میلاد گودرزی مدیرعامل عطاویچ

رستوران‌های زنجیره‌ای چطور کار می‌کنند؟ میلاد گودرزی | مدیرعامل عطاویچ

عطاویچ یکی از شناخته‌شده‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ای در ایران است که علاوه بر شهرهای مختلف ایران، در کشورهای ترکیه و آلمان هم فعال است. با میلاد گودرزی مدیرعامل عطاویچ درباره‌ شکل مدیریت و توسعه‌ی یک رستوران زنجیره‌ای گفت‌وگو کردم و از شیوه‌ی تعامل‌شان با اسنپ‌فود و مسائل و نگرانی‌هایشان نیز پرسیدم.
ادامه
Total
0
Share