کیوان محیط مافی | مدیرعامل دیجی‌نکست | شتاب‌دهنده‌های استارتاپی در ایران موفق بوده‌اند؟

در یک دهه‌ی اخیر، شتابدهنده‌های بسیاری روی کار آمدند و پس از چندی دیگر اسم و نشانی از آن‌ها نبوده است. با کیوان محیط مافی که حالا مدیرعامل دیجی‌نکست است، درباره‌ی عملکرد کلی شتابدهنده‌ها در ایران گپ زدیم و پیرامون محدودیت‌های نوآوری باز گفت‌وگو کردیم.
کیوان محیط مافی

از آغاز به‌کار اولین شتابدهنده‌ی استارتاپی در ایران چیزی بیش از ۱۰ سال می‌گذرد. پس از آن، ده‌ها شتابدهنده‌ی خصوصی و دولتی دیگر شکل گرفتند که نام بسیاری از آن‌ها هم دیگر به‌یاد نمی‌آید. با کیوان محیط مافی که حالا مدیرعامل دیجی‌نکست است، درباره‌ی علمکرد کلی شتابنده‌ها گپ زدم و از او پرسیدم به‌نظرش این حلقه از اکوسیستم استارتاپی توانسته نقش موثری ایفا کند یا نه؟

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

دیجی‌نکست، بازوی شتابدهی و نوآوری باز دیجی‌کالاست. به زبانی ساده، دیجی‌نکست تلاش می‌کند تا در محیطی پویا و چابک‌تر، حول ایده‌ها و محصولاتی فعالیت کند که می‌تواند نیازهای آتی خانواده‌ی کسب‌وکارهای دیجی‌کالا را برآورده کند. البت که فعالیت‌های دیجی‌نکست محدود به این مقدار نیست. در گفت‌گو با کیوان محیط مافی توضیح دقیق‌تری از برنامه‌ها و فعالیت‌های‌شان شنیدم که احتمالا برای شما نیز مفید است.

اسپانسر: ویپاد، ترابانک پاسارگاد

ویپاد اسپانسر اپیزود گفتگو با کیوان محیط مافی

ویپاد یا ترابانک پاسارگاد، شعبه تمام دیجیتال بانک پاسارگاد است که امکان بهره‌مندی از کلیه‌ی خدمات بانکی نظیر افتتاح حساب، دریافت تسهیلات و.. را از طریق موبایل یا لپ‌تاپ فراهم می‌کند. پس از افتتاح حساب، کارت بانکی ویپاد به‌صورت رایگان درب محل شما تحویل می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی ویپاد، امکان دریافت تسهیلات در چند دقیقه، بدون نیاز به مراجعه حضوری، چک، سفته و سایر موارد مشابه است. دریافت تسهیلات از ویپاد نیز نظیر سایر خدمات به‌صورت آنلاین اتفاق می‌افتد و نیازمند طی مراحل مرسوم اداری در شعب بانک نیست.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
رضا درعلی

فروشگاه اینستاگرامی، از ۰ تا ۱۴۰ هزار دنبال کننده | رضا درعلی | هم‌بنیان‌گذار و مدیر نوین ساکس

قریب به ۱۳۰ هزار فروشگاه اینستاگرامی در ایران فعال است و سهم مهمی از بازار خرده فروشی آنلاین ایران دارند. رضا درعلی یکی از گزینه‌های موفق این بازار است و توانسته در طی ۴ سال، بیش از ۱۴۰ دنبال‌کننده را با صرف تنها ۲۵ میلیون تومان به صفحه‌ی فروشگاه‌اش بیاورد. در این اپیزود به تفصیل درباره‌ی مسیر ایجاد و توسعه‌ی فروشگاه اینستاگرامی نوین ساکس گپ زدیم.
ادامه
بابک سهرابی

بابک سهرابی | مدیرعامل جاجیگا | بازار گردشگری آنلاین به کدام سو می‌رود؟

بابک سهرابی کار در صنعت پتروشیمی را رها می‌کند و استارتاپ جاجیگا را در لاهیجان راه می‌اندازد. جاجیگا حالا یکی از بازیگران مهم صنعت گردشگری آنلاین است که با رویکردی متفاوت از سایر رقبا، توانسته سهم قابل توجه از بازار را به‌دست آورد. با بابک درباره‌ی دشواری‌های دوری از مرکز، شکل نگاهش به ماهیت کسب‌وکار و مشکلات صنعت گردشگری آنلاین گپ زدیم.
ادامه
میثم زرگرپور

سرمایه‌گذاری خطرپذیر: بیم‌ها و امیدها | میثم زرگرپور | مدیرعامل CInvest

میثم زرگرپور در سال‌های اخیر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی همکاری داشته و در جریان سرمایه‌پذیری استارتاپ‌های مختلفی بوده است. با او درباره‌ی وضعیت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در بازار ایران گپ زدم تا از زاویه‌ی نگاه سرمایه‌گذاران، به مشکلات موجود نظر بیاندازیم.
ادامه
Total
0
Share