درباره کارگاه

نوشتن و خلق چیزی به واسطه‌ی کلمات، عمرش فقط کمی کمتر از عمر بشر بر روی زمین است. برقراری «ارتباط» با دیگری، خیلی زود از طریق نوشتار و تولید محتوا به طُرُق مختلف، گلِ سرسبدِ سایه‌های شیوه‌های تعامل شد و از آن پسر، مستمر و مداوم، شکل و شمایل و روش‌های خود را به‌روز و بهینه کرد.

آن‌چه که امروز با نام «تولید محتوا» مرسومیت یافته، ریشه‌اش به سنگ‌نگاره‌های چندهزارساله باز می‌گردد. رسم و کلیات کار به تقریب، دست نخورده مانده و آن‌چه که متحول شده است، شیوه‌های نگارش و چیزهایی‌ست که به نوعی، ماهیت کلی را توسعه بخشیده‌اند.

«تجربه»، همان‌طور که می‌دانید و در «کارگاه» از آن بیشتر خواهید شنید، مهمترین محرک و عاملِ موثر در مسیر خلق محتوا و نویسندگی‌ست، به گونه‌ای که بسیاری از بزرگانِ اهلِ قلم، آن‌را بر هر شیوه‌ی دیگری از آموزش نویسندگی مقدم می‌دانند.

«کارگاه» بنا دارد تا با سازوکاری نظام‌مند و هدف‌داری، تجربه‌ی نوشتن و تولید محتوا را برای‌تان هموار، لذت‌بخش، کم‌دردسر و خوشایند کند.

کاردرس ‌های مختلف، بسته به هدف و مقصود شما از نویسندگی، مسیری مشخص را پیش روی‌تان می‌گذارد و هر کار/درس، تکلیفی معین را برای «تجربه» کردن پیش روی‌تان می‌گذارد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن