از کجا و چطور پادکست گوش کنیم؟

برای شنیدن کارگاه و یا هر پادکست دیگری به یک اپلیکیشن مخصوص نیاز دارید تا بتوانید پادکست‌های مورد علاقه‌تان را دنبال کنید و به محض انتشار اپیزود تازه مطلع شوید.

یکی از بهترین گزینه‌های موجود اپلیکیشن CastBox است. امکانات کاملی دارد، رایگان است و تقریبا همه‌ی پادکست‌های فارسی را می‌توان در آن پیدا کرد.

کافی‌ست به پلی استور (اندروید یا iOS) مراجعه کنید و پس از دانلود castbox عبارت پادکست کارگاه را در آن جست‌وجو کرده و روی لوگوی آن کلیک کنید. در نهایت دکمه‌ی نارنجی Subscribe را بفشارید. تمام! شما حالا مشترک پادکست کارگاه هستید. اگر به کمک بیشتری نیاز داشتید صفحه آموزش کست باکس را مرور کنید.


علاوه بر کست باکس، اپلیکیشن‌های دیگری نیز برای شنیدن پادکست در دسترس ما قرار دارد که ممکن است بخواهید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه، لینک صفحه‌ی پادکست کارگاه در اپلیکیشن‌های مختلف آمده است.

شنیدن پادکست کارگاه در اپل پادکست
شنیدن کارگاه در گوگل پادکستز

تماشای کارگاه

علاوه بر نسخه پادکست کارگاه، نسخه‌ی تصویری و ویدئویی کارگاه نیز در دسترس است که می‌توانید از طریق کانال یوتوب کارگاه آن‌را دنبال کنید.

کاراگاه در یوتوب
1 بازخورد
  1. خیلی پادکست خوبی دارین. دستتون درد نکنه. ولی اگر لینک‌های دانلود رو هم قرار می‌دادید که بتونیم قسمت های مورد نظر رو دانلود کنیم خیلی خوب میشد.
    راستی از توضیح خوبتون برای شنیدن پادکست و اپ های مربوطه هم ممنون

Comments are closed.