پادکست های روابط عمومی | معرفی ۳ پادکست در حوزه روابط عمومی

پادکست روابط عمومی

خوشبختانه تنوع و کمیت پادکست‌های فارسی آن‌قدر زیاد شده که می‌شود در موضوعات مختلف، چندان پادکست خوب پیدا کرد. پادکست های حوزه روابط عمومی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در ادامه با سه پادکست حوزه روابط عمومی به فارسی آشنا شوید.

پادکست آنتی کامز

آنتی‌کامز یکی از تخصصی‌ترین پادکست‌های حوزه روابط عمومی است. میزبان‌های این پادکست، هردو در حوزه‌ی روابط عمومی فعال‌اند و در هر ایپزود پیرامون یک موضوع روابط عمومی گفت‌وگو می‌کنند. بررسی ترندهای معاصر فضای روابط عمومی ایران، عمدتا سوژه‌ی اپیزودهای این پادکست حوزه روابط عمومی است.

صفحه اینستاگرام آنتی کامز را برای آشنایی با اپیزودهای مختلف این پادکست دنبال کنید.


همچنین بشنوید: افراد چند پتانسیلی را بهتر بشناسیم | ابوالفضل فتاحی | ابوالمشاغل ۳


پادکست پی‌آر پروز (PR Pros)

دومین گزینه از فهرست پادکست های روابط عمومی به صورت تخصصی به این موضوع می‌پردازد، پی‌آر پروز نام دارد. راهبر این پادکست که خود در همین حرفه فعال است، در هر اپیزود، به یکی از موضوعات مرتبط به روابط عمومی با همراهی میهمانی متخصص می‌پردازد.

سری به سایت PRpros.ir بزنید تا قسمت‌های پیشین‌اش را ببینید و دنبال کنید.


رادیو تریبون

تریبون یک سرویس انتشار رپورتاژ آگهی شناخته شده است و مشتریان‌اش، عمدتا با اهدافی از جنس بازاریابی از خدمات آن استفاده می‌کنند. پادکست رادیو تریبون به موضوعات مختلف می‌پردازد که روابط عمومی یکی از آن‌هاست.

حسن شنیدن این پادکست در آن است که متخصصان روابط عمومی را مهارت‌های موازی و مکمل آشنا می‌کند. پادکست رادیو تریبون را از کست‌باکس دنبال کنید.


اپیزودهای موضوع روابط عمومی در کارگاه

تا به امروز، دو گفت‌وگو در کارگاه به موضوع مشاغل حوزه روابط عمومی اختصاص یافته است. در زیر، اطلاعات دسترسی به هرکدام از این دو گفت‌وگو را می‌توانید پیدا کنید.


اگر گزینه‌ای را می‌شناسید که از پادکست های روابط عمومی ما جا مانده، لطفا با ما در میان بگذارید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
پرشنونده ترین پادکست های فارسی

پرمخاطب ترین پادکست فارسی کدام است؟ فهرست پرشنونده ترین پادکست های فارسی

فهرست پرشنونده ترین پادکست های فارسی بر اساس آمار عمومی اپلیکیشن کست باکس تهیه شده است. بی شک این فهرست خالی از ایراد نیست، اما می‌تواند شناختی کلی از محبوب ترین پادکست های ایرانی به ما ارائه کند.
ادامه
Total
0
Share