همکاری تجاری با دیجی‌کالا بازی یک برنده-برنده است؟ | تیمور ستارزاده | مدیرعامل سلریار

تیمور ستارزاده مدیرعامل سلریار است. پلتفرمی که به کمک فروشندگان دیجی کالا می‌آید تا همکاری با این مارکت پلیس را برای‌شان تسهیل کند. در این اپیزود درباره‌ی شرایط، فرصت‌ها و البته مشکلات همکاری تجاری با دیجی کالا گفت‌وگو کردیم.
تیمور ستارزاده

دیجی‌کالا بی‌شک بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران است که در بخش پلتفرمی خود، با چندصدهزار فروشنده همکاری می‌کند. فروش کالا در دیجی کالا به انتخاب بسیاری از بازی‌گران سنتی در بازارهای مختلف بدل شده و چه بسیار دیگرانی که می‌خواهند سر از کارِ نحوه همکاری با دیجی‌کالا در آورند و این بازی را آغاز کنند. تیمور ستارزاده مدیرعامل سلریار است. پلتفرمی‌است که به کمک فروشندگان این پلتفرم می‌آید و امکانات مختلفی را در جهت تسهیل همکاری با دیجی‌کالا به ایشان می‌دهد.

در گفت‌وگو با او سعی کردم که بفهمم همکاری تجاری با دیجی کالا چه فرصت‌ها و احیانا دشواری‌هایی دارد. تیمور ستارزاده گونه‌های مختلف همکاری تجاری را با این مجموعه تجربه کرده. چه حالا که کسب‌وکاری مبتنی بر این پلتفرم ساخته و چه پیش‌تر که به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان کالا در دیجی‌کالا مشغول بوده است.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس


در بخش‌هایی از این گفت‌وگو و به فراخور موضوع، از کسب‌وکارهای گوناگونی نام برده شد و پیرامون عملکرد دیجی‌کالا نیز نظراتی بیان گردید. کارگاه آماده است تا پاسخ، بازخورد یا نقد احتمالی هریک از این کسب‌وکارها را درباره‌ی موضوعات مطرح شده در اپیزودهای بعدی‌اش بازتاب دهد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
مانی قاسمی

مانی قاسمی | موسس دیجیاتو | اقتصاد رسانه چطور کار می‌کند؟

مانی قاسمی موسس دیجیاتو و رسانه‌های دیگری چون روزیاتو و ویجیاتو ذیل گروه رسانه‌ای پرتو است. با او درباره‌ی اقتصاد رسانه، شیوه‌های حفظ بقا در جریان پرتلاطم و پرتغییر مصرف محتوا و هم‌چنین، مسئولیت‌های اخلاقی و حرفه‌ای رسانه‌های تخصصی صحبت کردم.
ادامه
احسان یوسفی

احسان یوسفی | مدیرعامل CoCo | رفتار کاربران شبکه‌های اجتماعی تغییر کرده؟

احسان یوسفی مدیرعامل پلفترم CoCo است که در حوزه‌ی تحلیل شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند. سرویس کوکو به تازگی توانسته راند نخست جذب سرمایه‌اش را به‌انجام رساند و در آغاز مسیر ورود به بازار بین‌المللی قرار دارند. با او درباره‌ی رفتار کاربران در شبکه‌های اجتماعی در پس رخدادهای اخیر، برنامه‌شان برای ورود به بازار بین‌المللی و تفاوت‌های بازار ایران با بقیه‌ی جهان گپ زدم.
ادامه
پشوتن پورپزشک

فیلترینگ اینستاگرام چه بر سر کسب‌وکارها آورد؟ پشوتن پورپزشک | مدیرعامل پادرو

پشوتن پورپزشک مدیرعامل پادرو است. برندی فعال در صنعت «تجارت اجتماعی» که بیش از ۵۰.۰۰۰ مشتری دارد و عمده‌ی مخاطبان‌اش، کسب‌وکارهای خرد و فروشگاه‌های اینستاگرامی هستند. با او درباره‌ی شکل و میزان تاثیر فیلترینگ اینستاگرام بر کسب‌وکارها گپ زدم و از پیش‌بینی‌ها و برنامه‌های‌شان برای آینده پرسیدم.
ادامه
Total
0
Share