رویداد فیوژن؛ فرصتی برای تبدیل چالش‌های دیوار به کسب‌وکارهای مبتنی بر تکنولوژی

رویداد فیوژن

یکی از چالش‌های مهم و همیشگی سازمان‌ها، کشف استعدادهای جوان و نگاه‌های نو برای حل چالش‌ها و مسائل موجود در کسب‌وکار است. رویداد فیوژن تازه‌ترین راه‌حل مجموعه دیوار برای حل این چالش و همچنین کمک به رشد فعالان حوزه تکنولوژی است که علاوه بر برآورده‌کردن نیازهای تخصصی خود، نقش مهمی در شکل‌گیری فرصت‌های جدید کسب‌وکار و توسعه پایدار اکوسیستم استارتاپی ایران بازی می‌کند.

فیوژن یک رویداد سه ماهه است که علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های تکنولوژی مثل برنامه‌نویسی، طراحی محصول، تحلیل داده و سایر حوزه‌های فناورانه می‌توانند با شرکت در آن علاوه بر تجربه طراحی راهکار برای مسائل موجود، با استفاده از منابع ارزشمند مالی، آموزشی، انسانی و تخصصی ارائه‌شده کسب‌وکار جدیدی را طراحی و بنا کنند و فرصت جذب مستقیم سرمایه را به دست بیاورند.

شرکت سرمایه‌گذاری جسور جوانه و دیوار با همراهی مدرسین و منتورهایی از مجموعه‌های دیوار، جوانه، ایسمینار، پادرو، وندار، خانومی، تیم‌آپ، بانا، هزاردستان، آماج و آژانس دیگرگون در حوزه‌های تخصصی مختلف به تیم‌های حاضر کمک می‌کنند تا کسب‌وکارهای خود را پایه‌گذاری کنند. همچنین دانشگاه‌های تهران، امیرکبیر و شریف در کنار صندوق نوآوری و شکوفایی، پارک علم و فناوری و تیم‌آپ حامیان این رویداد را تشکیل می‌دهند.


فرآیند برگزاری رویداد

رویداد فیوژن در سه مرحله اصلی و در مجموع در سه ماه و از تاریخ ۱۲ شهریور تا ۱۰ آذر برگزار می‌شود. ثبت‌نام اولیه در فیوژن رایگان است و افراد پذیرفته‌شده در مرحله اول با شرکت در کمپ سه و نیم روزه با شرکت‌ در کارگاه‌های تخصصی نسبت به تیم‌سازی، نهایی‌سازی ایده و ارائه بیزنس پلن اولیه خود اقدام خواهند کرد.

در مرحله دوم رویداد، از ۲۰ شهریور تا ۱۶ مهر تیم‌ها با همراهی منتورهای متخصص به مدت یک ماه برای تثبیت ساخت پروتوتایپ اولیه محصول و ارائه برنامه‌های درآمدزایی و توسعه محصولی خود تلاش خواهند کرد. در این مرحله به تیم‌های منتخب تا ۲۵ میلیون تومان اعتبار تعلق می‌گیرد و به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.

در مرحله سوم و از ۱۸ مهر تا ۱۰ آذر تیم‌های راه‌یافته برای برای جذب سرمایه‌گذار محصول اولیه خود را آماده ورود به بازار می‌کنند. برگزاری کارگاه‌های تخصصی آموزشی و دسترسی به منتورهایی از حوزه‌های مختلف، تیم‌ها را به کسب‌وکارهایی نوپا تبدیل خواهد کرد. در پایان رویداد فیوژن، کسب‌وکارهای منتخب بعد از تایید به کمیته سرمایه‌گذاری جوانه راه پیدا خواهند کرد.


فرصت و نحوه ثبت‌نام در رویداد فیوژن

ثبت‌نام در این رویداد تنها تا ۲۷ مرداد ادامه دارد. ثبت‌نام در این رویداد هیچ هزینه‌ای ندارد. همچنین لازم نیست برای ثبت‌نام تیم خود را تشکیل داده باشید. بعد از اتمام فرصت ثبت‌نام، سابقه کاری تمامی ثبت‌نام‌کنندگان بررسی می‌شود و افرادی که صلاحیت‌های تخصصی لازم را دارا باشند به رویداد راه پیدا خواهند کرد.

برای ثبت‌نام یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از این لینک اقدام کنید:

ثبت‌نام در رویداد فیوژن

برگزاری چنین رویدادهایی در اکوسیستم نوآوری ایران با همراهی بزرگ‌ترین شرکت‌های فناورانه ایران نه تنها می‌تواند آورده‌های ارزشمندی از جنس منابع انسانی برای سازمان‌ها داشته باشد، بلکه فرصتی بی‌نظیر برای ارتباط استعدادهای جوان با برترین متخصصان کشور را فراهم می‌کند و زمینه را برای انتقال دانش، تجربه و نگاه‌های نو در اختیار افراد قرار می‌دهد.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط

این پیام فقط یک‌بار ظاهر میشه!

پادکست کارگاه هر هفته با یک متخصص گفت‌وگو می‌کنه و از تجارب حرفه‌ایش می‌پرسه. با اشتراک رایگان پادکست کارگاه، هرشنبه می‌تونی تجربه‌های جذابی رو بشنوی و مسیر شغلی و زندگی‌تو بهبود بدی. کافیه توی اپلیکیشن Castbox دنبال «کارگاه» بگردی یا روی لینک زیر کلیک کنی.

Total
0
Share