موتور برقی اشتراکی: از ایده تا جذب سرمایه | نازلی بهروز | هم‌بنیان‌گذار زی‌رو

زی‌رو یک سرویس اجاره‌ی زمان‌مند وسایل حمل‌ونقل برقی است که اخیر موفق به جذب سرمایه شده. با نازلی بهروز، هم‌بنیان‌گذار این استارتاپ پیرامون سختی‌های حوزه‌ی فعالیت‌شان و برنامه‌های پیش روی‌شان صحبت کردم.
نازلی بهروز

امکان اجاره‌ی وسایل حمل‌ونقل اشتراکی در بسیاری از کشورهای دنیا اتفاق تازه‌ای نیست و استارتاپ‌های پرشماری در این حوزه مشغول به‌کارند. اما در ایران، جز استارتاپ بی‌دود بازی‌گر شناخته‌شده‌ی دیگری به این عرصه وارد نشده که متاسفانه، آن‌هم نتیجه‌ی موفقیت‌آمیزی نداشت. زی‌رو استارتاپ نسبتا تازه‌واری به این حوزه است که برروی ایده‌ی اجاره‌ی زمان‌مند وسایل حمل‌ونقل برقی کار می‌کند. با نازلی بهروز که هم‌بنیان‌گذار و مدیر بازاریابی زی‌رو است، درباره‌ی چالش‌های راه‌اندازی این کسب‌وکار و برنامه‌هایی که پیش رو دارند، گپ زدیم.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

زی‌تو به تازگی توانسته از یک صندوق سرمایه‌گذاری جذب سرمایه کند. بخش از گفت‌وگوی من با نازلی بهروز به فرایند جذب سرمایه و شیوه‌ی مصرف آن در آینده اختصاص یافت. فکر می‌کنم این گفت‌وگو می‌تواند برای کسانی‌که بنای آغاز کسب‌وکاری در این عرصه دارند، مفید فایده باشد. چرا که بیش از هر چیز بر سختی‌ها و پیچیدگی‌های راه‌اندازی و توسعه‌ی کسب‌وکار در این عرصه صبحت کردیم و فکر می‌کنم توانستیم، تصویری واقعی‌تر از شرایط این صنعت پدید آوریم.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
آرش خسرویان

آرش خسرویان | مدیر بازاریابی علی بابا | علی بابا چرا و چطور ری‌برند کرد؟

ری‌برند علی بابا یکی از اتفاق‌های پر سروصدای چندوقت اخیر در فضای استارتاپی و تبلیغات ایران بود. حالا که چندمدتی از آن گذشته، با آرش خسرویان که مدیریت بازاریابی این برند را به‌عهده دارد، درباره‌ی دلایل و شکل اجرای این تصمیم گفت‌وگو کردم. گپ‌وگفت‌مان البت که محدود به همین مساله نماند و پر از نکته‌های دقیق و به‌دردبخوری حول برندینگ و بازاریابی از آب درآمد.
ادامه
هوتن هاشمی

هوتن هاشمی | ایده‌پرداز / موسس ردلاین تیم | خلاقیت، آن‌چه هست و آن‌چه که باید باشد

هوتن هاشمی را در حوزه‌ی تبلیغات به واسطه‌ی رویدادها و محتواهای خلاقی که برای برندهای مطرحی همچون اسنپ، کاله و ردبول ساخته می‌شناسند. در این ایپزود با او درباره‌ی تعریفش از خلاقیت، مشکلات صنعت تبلیغات و وظایف کارفرما در سفارش کار خلاقه گپ زدم.
ادامه
نگار حکیم‌آرا مدیر برند روزانه

مدیر برند | نگار حکیم‌آرا

در بیست‌ویکمین اپیزود از کارگاه با نگار حکیم‌ارا مدیر برند روزانه گفت‌وگو کردم. نگار پیش از ورود مستقیم به صنعت غذایی و حوزه‌ی FMCG به عنوان استراتژیست ارتباطات بازاریابی در آژانس آفتاب فعالیت داشته و حالا راهبری برند روزانه را به عهده گرفته است. در این گفتگوی یک ساعته، درباره‌ی شرایط شغلی مدیر برند و همچنین برخی از توانایی‌ها و مسئولیت‌هایی که بر عهده‌اش هست، صحبت کردیم. شنیدن این گفت‌وشنود می‌تواند برای فعالان حوزه‌ی بازاریابی مفید باشد.
ادامه

این پیام فقط یک‌بار ظاهر میشه!

پادکست کارگاه هر هفته با یک متخصص گفت‌وگو می‌کنه و از تجارب حرفه‌ایش می‌پرسه. با اشتراک رایگان پادکست کارگاه، هرشنبه می‌تونی تجربه‌های جذابی رو بشنوی و مسیر شغلی و زندگی‌تو بهبود بدی. کافیه توی اپلیکیشن Castbox دنبال «کارگاه» بگردی یا روی لینک زیر کلیک کنی.

Total
0
Share