موتور برقی اشتراکی: از ایده تا جذب سرمایه | نازلی بهروز | هم‌بنیان‌گذار زی‌رو

زی‌رو یک سرویس اجاره‌ی زمان‌مند وسایل حمل‌ونقل برقی است که اخیر موفق به جذب سرمایه شده. با نازلی بهروز، هم‌بنیان‌گذار این استارتاپ پیرامون سختی‌های حوزه‌ی فعالیت‌شان و برنامه‌های پیش روی‌شان صحبت کردم.
نازلی بهروز

امکان اجاره‌ی وسایل حمل‌ونقل اشتراکی در بسیاری از کشورهای دنیا اتفاق تازه‌ای نیست و استارتاپ‌های پرشماری در این حوزه مشغول به‌کارند. اما در ایران، جز استارتاپ بی‌دود بازی‌گر شناخته‌شده‌ی دیگری به این عرصه وارد نشده که متاسفانه، آن‌هم نتیجه‌ی موفقیت‌آمیزی نداشت. زی‌رو استارتاپ نسبتا تازه‌واری به این حوزه است که برروی ایده‌ی اجاره‌ی زمان‌مند وسایل حمل‌ونقل برقی کار می‌کند. با نازلی بهروز که هم‌بنیان‌گذار و مدیر بازاریابی زی‌رو است، درباره‌ی چالش‌های راه‌اندازی این کسب‌وکار و برنامه‌هایی که پیش رو دارند، گپ زدیم.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

زی‌تو به تازگی توانسته از یک صندوق سرمایه‌گذاری جذب سرمایه کند. بخش از گفت‌وگوی من با نازلی بهروز به فرایند جذب سرمایه و شیوه‌ی مصرف آن در آینده اختصاص یافت. فکر می‌کنم این گفت‌وگو می‌تواند برای کسانی‌که بنای آغاز کسب‌وکاری در این عرصه دارند، مفید فایده باشد. چرا که بیش از هر چیز بر سختی‌ها و پیچیدگی‌های راه‌اندازی و توسعه‌ی کسب‌وکار در این عرصه صبحت کردیم و فکر می‌کنم توانستیم، تصویری واقعی‌تر از شرایط این صنعت پدید آوریم.

امتیاز بدهید!
1 بازخورد
  1. سلام
    اصلا این طور نیست که تورم باعث سود بشه در این بیزینس، هزینه تعمیر و نگهداری وسیله ها بسیار بیشتره و در اکو سیستم ایران بعید است این بیزینس جواب بده. ضمن این که بیدود جلوی چشم مون زمین خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
امیرحسین متین

از مدیر شبکه‌های اجتماعی چه انتظاراتی داشته باشیم؟ | امیرحسین متین | مدیر ارشد شبکه‌های اجتماعی مگنت

امیرحسین متین از قدیمی‌های فضای حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در ایران است. در برندهایی همچون کاله و دیجی‌کالا کار کرده و حالا، تجربه‌ی این صنعت را از سمت دیگری، یعنی آژانس شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کند. با او درباره‌ی فضای کاری یک مدیر شبکه‌های اجتماعی حرف زدم و سعی کردم از میان تجارب‌اش، چیزهایی بدردبخور را بیرون بکشم.
ادامه
محمدعلی طائبی

محمدعلی طائبی | مدیر رشد کرفس | کار بین رشته‌ای، سفرکاری و چیزهایی دیگر!

محمدعلی طائبی مدیر ارشد رشد در شرکت کرفس است و به تیم‌های مختلف کمک می‌کند که روند توسعه‌ را سریع‌تر طی کنند. او چهارمین میهمان ابوالمشاغل کارگاه است. با او درباره‌ی نگاهش به ماهیت کار حرفه‌ای و همچنین، درباره‌ی شیوه‌ی جابجایی در بین مشاغل و حرفه‌های مختلف صحبت کردم.
ادامه
واهاگن سرکیسیان مدیر جذب بازاریابی کریسپ

مدیر جذب بازاریابی krisp | واهاگن سرکیسیان | تجربه ایجاد تیم بازاریابی برای یک کسب‌وکار بین‌المللی

جذب بازاریابی شاید برای ما در ایران، عنوان شغلی شناخته شده‌ای نباشد، اما آن‌طور که واهاگن سرکیسیان توضیح داد، یکی از شاخه‌های تخصصی بازاریابی‌ست که این‌روزا موقعیت‌های شغلی فراوانی برای‌ش پدید آمده. با واهاگن درباره‌ی مسیر شغلی او در ایران و خارج از ایران گپ زدیم و پیرامون تجربه‌اش در مسیر ایجاد و راهبری یک تیم بازاریابی بین‌المللی صحبت کردیم.
ادامه
Total
0
Share