سرمایه‌گذاری خطرپذیر: بیم‌ها و امیدها | میثم زرگرپور | مدیرعامل CInvest

میثم زرگرپور در سال‌های اخیر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی همکاری داشته و در جریان سرمایه‌پذیری استارتاپ‌های مختلفی بوده است. با او درباره‌ی وضعیت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در بازار ایران گپ زدم تا از زاویه‌ی نگاه سرمایه‌گذاران، به مشکلات موجود نظر بیاندازیم.
میثم زرگرپور

اکوسیستم استارتاپی را نمی‌توان بدون حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری تصور کرد. پویایی این فضا به شکلی مستقیم به حجم سرمایه‌ای که به‌آن وارد می‌شود، وابسته است. هرچه تعداد قراردادهای سرمایه‌گذاری بیشتر باشد و حجم پول بیشتری در این صنعت بچرخد، می توان امید بیشتری به رشد و توسعه‌اش داشت. با میثم زرگرپور که در سال‌های اخیر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی همکاری داشته، پیرامون مشکلات و چالش‌های این عرصه صحبت کردم.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

مسائل و مصائب سرمایه‌گذاری، عموما از سمت استارتاپ‌ها و کسانی‌که در نقش سرمایه‌پذیر قرار دارند، روایت می‌شود. کم‌تر می‌توان صبحت، موضع و نظر تصمیم‌سازان نهادهای سرمایه‌گذاری را شنید و از مشکلات موجود از زاویه‌ی دید آن‌ها مطلع شد. در گفت‌وگو با میثم زرگرپور تلاش کردم تا از سمت دیگر ماجرا به قصه نگاه کنم و بفهمم سرمایه‌گذاران، وضع موجود را چطور می‌بینند و ارزیابی می‌کنند.


میثم زرگرپور علاوه بر کار و عقبه‌ی حرفه‌ای‌اش در عرصه‌ی سرمایه‌گذاری، هم‌بنیان‌گذار پادکست ده صبح نیز بود. ده صبح، یکی از نخستین پادکست‌های حوزه‌ی کسب‌وکار و کارآفرینی به فارسی است که توانست طی قریب به پنج سال فعالیت‌اش، مخاطبان بسیاری را جذب کند و تاثیرگذار باشد. با میثم، علاوه بر موضوع سرمایه‌گذاری درباره‌ی سرنوشت ده صبح، مفهوم امید و برنامه‌های‌اش برای آینده گپ زدیم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
علی آجودانیان

ریز و درشت ویرگول: از ابتدا تا جذب راند دوم سـرمایه | علی آجودانیان | مدیرعامل ویرگول

ویرگول یک شبکه‌ی اجتماعی متن‌محور است که امکانات استاندارد وبلاگ‌نویسی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. چیزی شبیه به مدیوم در ابعاد جهانی، که از جایی به بعد مسیری متفاوت را به فراخور ابعاد بازار محتوای فارسی در پیش گرفته. ویرگول اخیرا دومین راند جذب سرمایه خود را به ارزش ۴ میلیارد تومان موفقیت به سرانجام رسانید. با علی آجودانیان مدیرعامل ویرگول درباره‌ی جزئیات این سرمایه‌گذاری، سختی‌های مسیر و برنامه‌شان برای آینده گپ زدم.
ادامه
وحید رجبلو

وحید رجبلو | در ستایش زندگی

وحید رجبلو کارآفرینی دارای معلولیت است که به تازگی برای طی مراحل درمان بیماری پیش‌رونده‌اش به آمریکا مهاجرت کرده. با او درباره‌ی داستان توانیتو، مشکلات معلولان در ایران، برنامه‌اش برای آینده و برخی حواشی دیگر گپ زدم.
ادامه
مزدک پادکزاد مدیرعامل اسمارتک

مزدک پاکزاد | مدیرعامل اسمارتک | بازار مارکتینگ تکنولوژی در ایران به کدام سمت می‌رود؟

اسمارتک بازوی مارکتینگ تکنولوژی دیجی کالاست که علاوه بر ارائه‌ی سرویس به شرکت‌های این گروه، مشتریانی خارج از این خانواده نیز دارد. با مزدک پاکزاد، مدیرعامل این شرکت درباره‌ی آینده‌ی صنعت مارکتینگ تکنولوژی در ایران گفت‌وگو کردم.
ادامه
Total
0
Share