سرمایه‌گذاری خطرپذیر: بیم‌ها و امیدها | میثم زرگرپور | مدیرعامل CInvest

میثم زرگرپور در سال‌های اخیر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی همکاری داشته و در جریان سرمایه‌پذیری استارتاپ‌های مختلفی بوده است. با او درباره‌ی وضعیت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در بازار ایران گپ زدم تا از زاویه‌ی نگاه سرمایه‌گذاران، به مشکلات موجود نظر بیاندازیم.
میثم زرگرپور

اکوسیستم استارتاپی را نمی‌توان بدون حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری تصور کرد. پویایی این فضا به شکلی مستقیم به حجم سرمایه‌ای که به‌آن وارد می‌شود، وابسته است. هرچه تعداد قراردادهای سرمایه‌گذاری بیشتر باشد و حجم پول بیشتری در این صنعت بچرخد، می توان امید بیشتری به رشد و توسعه‌اش داشت. با میثم زرگرپور که در سال‌های اخیر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی همکاری داشته، پیرامون مشکلات و چالش‌های این عرصه صحبت کردم.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

مسائل و مصائب سرمایه‌گذاری، عموما از سمت استارتاپ‌ها و کسانی‌که در نقش سرمایه‌پذیر قرار دارند، روایت می‌شود. کم‌تر می‌توان صبحت، موضع و نظر تصمیم‌سازان نهادهای سرمایه‌گذاری را شنید و از مشکلات موجود از زاویه‌ی دید آن‌ها مطلع شد. در گفت‌وگو با میثم زرگرپور تلاش کردم تا از سمت دیگر ماجرا به قصه نگاه کنم و بفهمم سرمایه‌گذاران، وضع موجود را چطور می‌بینند و ارزیابی می‌کنند.


میثم زرگرپور علاوه بر کار و عقبه‌ی حرفه‌ای‌اش در عرصه‌ی سرمایه‌گذاری، هم‌بنیان‌گذار پادکست ده صبح نیز بود. ده صبح، یکی از نخستین پادکست‌های حوزه‌ی کسب‌وکار و کارآفرینی به فارسی است که توانست طی قریب به پنج سال فعالیت‌اش، مخاطبان بسیاری را جذب کند و تاثیرگذار باشد. با میثم، علاوه بر موضوع سرمایه‌گذاری درباره‌ی سرنوشت ده صبح، مفهوم امید و برنامه‌های‌اش برای آینده گپ زدیم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
محمدعلی جنت خواه

محمدعلی جنت خواه | چگونه بهتر فکر و تحلیل کنیم؟

دقت تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های محمدعلی جنت خواه از وقایع سیاسی، اجتماعی و البته اقتصادی ایران (و بعضا جهان) در ماه‌های اخیر، نامش را سر زبان‌ها انداخته. با او درباره‌ی سازوکار تحلیل، شیوه‌ی تفکر و نگاهش به جهان صحبت کردم. دستگاه پیشنهادی او برای تفکر و تحلیل رخدادهای مختلف، الگوی جذابی برای شناخت و استفاده است. فرصت شنیدن‌اش را از خود نگیرید!
ادامه
میلاد گودرزی مدیرعامل عطاویچ

رستوران‌های زنجیره‌ای چطور کار می‌کنند؟ میلاد گودرزی | مدیرعامل عطاویچ

عطاویچ یکی از شناخته‌شده‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ای در ایران است که علاوه بر شهرهای مختلف ایران، در کشورهای ترکیه و آلمان هم فعال است. با میلاد گودرزی مدیرعامل عطاویچ درباره‌ شکل مدیریت و توسعه‌ی یک رستوران زنجیره‌ای گفت‌وگو کردم و از شیوه‌ی تعامل‌شان با اسنپ‌فود و مسائل و نگرانی‌هایشان نیز پرسیدم.
ادامه
Total
0
Share