تحصیل در رشته داروسازی به زحمتش می‌ارزد؟ | الهام توسلی | داروساز

الهام توسلی دانش‌آموخته‌ی رشته داروسازی است و از میانه‌های تحصیل، تصمیم گرفته مسیر شغلی اش را برخلاف عمده‌ی همکلاسی‌های‌اش در صنعت و حوزه‌ی بازاریابی محصولات دارویی دنبال کند. با او درباره‌ی شرایط تحصیلی رشته داروسازی، بازار کار و فرصت‌های کارآفرینی این عرصه گپ زدم.
الهام توسلی | داروسازی

همین چندروز پیش بود که نتایج کنکور ۱۴۰۱ منتشر شد و حالا بسیاری از کنکوری‌ها، درگیر و دارِ انتخاب رشته‌اند. به همین جهت، بخشی از گفتگوی من با الهام توسلی به مساله‌ی کنکور، دشواری‌ها و اهمیت‌اش، خاصه در رشته داروسازی و حوزه‌ی علوم تجربی اختصاص یافت.

با او درباره‌ی شرایط تحصیل در رشته داروسازی گپ زدم و پیرامون فرصت‌های شغلی این رشته صحبت کردم. امیدوارم این گپ‌وگفت بتواند تصویر واضح‌تری از «واقعیت» این رشته ارائه کند.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

الهام توسلی همینک به عنوان مدیر بازاریابی محصول در یک شرکت داروسازی مشغول به‌کار است و به کسب‌وکارهای دیگر در حوزه‌ی داروسازی نیست مشاوره‌ی بازاریابی تخصصی ارائه می‌کند.


اگر دانش‌آموز علوم تجربی هستید و یا به رشته‌های مختلف حوزه‌ی پزشکی علاقه‌مندید، احتمالا دو گفت‌وگوی دیگری که در این خصوص داشتم هم می‌تواند برای‌تان مفید فایده باشد

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
محمد عمروآبادی

محمد عمروآبادی | مدیرعامل تیوال | ده سال رهبری بازار بدون جذب سرمایه

تیوال برندی ده ساله است که از ابتدای شکل‌گیری‌اش تا حالا، رهبری بازار بلیت تئاتر ایران را در دست داشته. با محمد عمروآبادی مدیرعامل تیوال درباره‌ی نحوه‌ی شکل‌گیری، رشد و تثبیت این برند در طی این یک دهه گپ زدم و درباره‌ی استراتژی‌های رقابتی، برنامه‌های‌شان در دوره‌ی کرونا و اهداف‌شان در آینده پرسیدم.
ادامه
محمد شهرمیانی مدیرعامل رهنما کالج

چرا نیروهای منابع انسانی در سازمان محبوب نیستند؟ | محمد شهرمیانی مدیرعامل رهنما کالج

میهمان این قسمت از کارگاه تمام طول مسیر شغلی ۲۰ ساله‌اش را در یک سازمان سپری کرده. با محمد شهرمیانی درباره‌ مسیر شغلی منابع انسانی، نقش آموزش اصولی و وفاداری به سازمان گپ زدم.
ادامه
مدیر منابع انسانی - پرگل پارساپور

تیم منابع انسانی چه مسئولیت‌هایی دارد؟ گفتگو با پرگل پارساپور مدیر منابع انسانی موبایلت

پرگل پارساپور اولین میهمان من در کارگاه بود. او کار در حوزه‌ی منابع انسانی را از اسنپ آغاز می‌کند و سپس در کسب‌وکارهای دیگری همچون شب و موبایلت نیز در سمت مدیر منابع انسانی کار می‌کند. این گفتگو می‌تواند برای کسانی که به دنبال یافتن مسیر شغلی مدیر منابع انسانی هستند و مفید واقع شود.
ادامه
Total
0
Share