منابع انسانی مدرن چه وظایف تازه‌ای دارد؟ | مربی مسیر شغلی | نازلی ابراهیمی

نازلی ابراهیمی همین چندسال قبل، بعد از سیزده سال کار و تحصیل از مالزی به ایران بازگشت و حالا به عنوان مربی مسیر شغلی و مدیرعامل شرکت فازینو مشغول به‌کار است. با او درباره منابع انسانی مدرن و وظایف تازه‌ای که به عهده دارد گپ زدیم.
نازلی ابراهیمی مربی مسیر شغلی

میهمان سی‌وپنجم کارگاه، نازلی ابراهیمی بود که بر خلاف بسیاری از مهاجرانی که پیرامون خود می‌شناسیم، به‌جای هجرت، پس از سیزده سال به ایران بازگشته و حالا به عنوان مربی مسیر شغلی و مدیرعامل شرکت فازینو مشغول به کار است.

با نازلی ابراهیمی درباره‌ی دلایل تصمیمش به مهاجرت معکوس صحبت کردیم، از نقش‌های تازه‌ای که واحدهای منابع انسانی به عهده دارند حرف زدیم و پیرامون شیوه‌های کنش‌گری و مطالبه‌گری درون سازمان گفت‌وگو کردیم.


درباره نازلی ابراهیمی

نازلی ابراهیمی دلش می‌خواسته ادبیات بخواند، اما پس از مهندسی شیمی به سمت تحصیل در رشته‌ی MBA و مهاجرت به مالزی رفته و مدتی طولانی را در این کشور سپری می‌کند. مدتی را به عنوان دستیار تحقیقاتی در دانشگاه مشغول می‌شود و به موازات، در برنامه‌های آموزشی سازمان ملل (UN) به عنوان داوطلب فعالیت می‌کند.

پس از آن در شرکتی مالزیایی که زمینه‌ی تعالی سازمانی فعالیت می‌کند و به موازات، کارگاه‌های و کلاس‌های آموزشی‌اش را نیز برگزار می‌کند.

چیزی نزدیک به سه سال است که به ایران بازگشته و حالا به عنوان مربی مسیر شغلی به تقریب همان مسیری که در کشور مالزی آغاز کرده را دنبال می‌کند. قریب به شش ماه پیش شرکت فازینو را با چندی دیگر تاسیس می‌کنند که در حوزه‌ی منابع انسانی و مدیریت فناوری فعال است.


تماشان و یا شنیدن کارگاه

برای شنیدن گفتگوی من با این مربی مسیر شغلی می‌توانید کارگاه را در اپلیکیشن‌های پادکست مثل کست‌باکس دنبال کنید. کست باکس چیست؟ همچنین در کانال یوتوب کارگاه، نسخه‌ی تصویری و کامل‌تر این گفتگو قرار گرفته است.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
واهاگن سرکیسیان مدیر جذب بازاریابی کریسپ

مدیر جذب بازاریابی krisp | واهاگن سرکیسیان | تجربه ایجاد تیم بازاریابی برای یک کسب‌وکار بین‌المللی

جذب بازاریابی شاید برای ما در ایران، عنوان شغلی شناخته شده‌ای نباشد، اما آن‌طور که واهاگن سرکیسیان توضیح داد، یکی از شاخه‌های تخصصی بازاریابی‌ست که این‌روزا موقعیت‌های شغلی فراوانی برای‌ش پدید آمده. با واهاگن درباره‌ی مسیر شغلی او در ایران و خارج از ایران گپ زدیم و پیرامون تجربه‌اش در مسیر ایجاد و راهبری یک تیم بازاریابی بین‌المللی صحبت کردیم.
ادامه
نازنین رحیمی کارشناس روابط عمومی

کارشناس روابط عمومی | نازنین رحیمی

آدم‌هایی که در اکوسیستم استارتاپی فعال‌اند، به احتمال زیاد نازنین رحیمی را در یکی از رویدادهای کارآفرینی از نزدیک دیده‌اند. او که حالا به عنوان کارشناس روابط عمومی در شرکت زرین پال و آکادمی زرین فعال است، مسیر ورودش به این عرصه را از برگزاری رویدادهای کارفرینی (استارتاپ ویکند) آغاز کرده. با نازنین رحیمی درباره‌ی نقش و اهمیت شبکه‌سازی در مسیر شغلی و همچنین، نگاه و تعریفش از روابط عمومی و وظایف یک کارشناس روابط عمومی گفت‌وگو کردم. تماشا و یا شنیدن این اپیزود می‌تواند برای علاقه‌مندان به عرصه‌ی روابط عمومی مفید فایده باشد.
ادامه
رضا درعلی

فروشگاه اینستاگرامی، از ۰ تا ۱۴۰ هزار دنبال کننده | رضا درعلی | هم‌بنیان‌گذار و مدیر نوین ساکس

قریب به ۱۳۰ هزار فروشگاه اینستاگرامی در ایران فعال است و سهم مهمی از بازار خرده فروشی آنلاین ایران دارند. رضا درعلی یکی از گزینه‌های موفق این بازار است و توانسته در طی ۴ سال، بیش از ۱۴۰ دنبال‌کننده را با صرف تنها ۲۵ میلیون تومان به صفحه‌ی فروشگاه‌اش بیاورد. در این اپیزود به تفصیل درباره‌ی مسیر ایجاد و توسعه‌ی فروشگاه اینستاگرامی نوین ساکس گپ زدیم.
ادامه
Total
0
Share