امین دولتی |‌ مدیرعامل حال | زمین‌های خالی در صنعت سلامت الکترونیک

استارتاپ حال (مشورپ سابق) یکی از بازیگران قدیمی در صنعت سلامت الکترونیک ایران است که قریب به پنج میلیون کاربر دارد. با امین دولتی، مدیرعامل حال درباره‌ی روند ایجاد و توسعه‌ی حال و فرایند جذب سرمایه‌اش از آسان پرداخت (آپ) گپ زدیم و کمی هم درباره‌ی مشکلات و فرصت‌های بازار سلامت الکترونیک در ایران صحبت کردیم.
امین دولتی

با شروع پاندمی کرونا، صنعت سلامت الکترونیک هم مثل برخی دیگر از حوزه‌ها و صنایع دست‌خوش تغییرات مثبت و رشد سریع شد. استارتاپ حال (مشورپ سابق) هم یکی از بازیگران قدیمی این صنعت است که در طول دوره‌ی کرونا توانست رشد جذابی داشته باشد و همکاری خود را با مجموعه‌ی آسان پرداخت (آپ) آغاز کند. در این اپیزود، میزبان امین دولتی مدیرعامل حال شدم تا درباره‌ی تجربه‌اش از همکاری با هولدینگ آپ و همینطور روند ایجاد و رشد استارتاپ‌اش گفتگو کنیم.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

در گفتگو با امین دولتی به مشکلات بخش رگولاتوری و قانون‌گذاری حوزه‌ی استارتاپ‌های سلامت، الزامات تعامل با برندهای بزرگ و فضای کلی سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری استارتاپ‌ها در ایران نیز پرداختیم.

۴/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
محمد عمروآبادی

محمد عمروآبادی | مدیرعامل تیوال | ده سال رهبری بازار بدون جذب سرمایه

تیوال برندی ده ساله است که از ابتدای شکل‌گیری‌اش تا حالا، رهبری بازار بلیت تئاتر ایران را در دست داشته. با محمد عمروآبادی مدیرعامل تیوال درباره‌ی نحوه‌ی شکل‌گیری، رشد و تثبیت این برند در طی این یک دهه گپ زدم و درباره‌ی استراتژی‌های رقابتی، برنامه‌های‌شان در دوره‌ی کرونا و اهداف‌شان در آینده پرسیدم.
ادامه
حامد کنی مدیر انتشارات روزبهان

مدیر انتشارات روزبهان | حامد کنی | مردم کتاب نمی‌خوانند؟

یک گزاره‌ی ثابت بین همه‌ی اهالی کتاب و حتی آدم‌هایی که خیلی اهل کتاب نیستند رواج دارند: مردم کتاب نمی‌خوانند! با حامد کنی مدیر انتشارات روزبهان درباره‌ی صحت این گزاره حرف زدیم، فرایند تولید کتاب را مرور کردیم و درباره‌ی آینده‌ی بازار کتاب صحبت کردیم.
ادامه
Total
0
Share