موفقیت: آن‌چه هست، و آن‌چه نیست! علیرضا نخجوانی | توسعه دهنده کسب‌وکار

علیرضا نخجوانی در کسب‌وکارهای مختلفی به‌عنوان مدیر فروش و مدیرعامل حضور داشته و مشاور کسب‌وکار برندهای مختلفی بوده. با او درباره‌ی تعریف و نگاهش به مفهوم «موفقیت» گپ زدم و آموخته‌های او از مسیر شغلی‌اش را جویا شدم.
علیرضا نخجوانی

موفقیت یعنی چه؟ کجا دنبال آن می‌گردیم؟ تعریف‌مان از آن، محدود به امکانات مالی می‌شود یا چیزهای دیگری را هم در بر می‌گیرید؟ چه چیزهایی؟ با علیرضا نخجوانی بنا نبود که درباره‌ی موفقیت و تعاریفش از آن گپ بزنم، اما وقتی در ابتدای گفت‌وگو و در پاسخ به «حالت چطوره؟» گفت «خوبم، مثل همیشه» به نظرم رسید که این میهمان، گزینه‌ی درستی برای گپ‌وگفت حول این پرسش است: موفقیت چیست؟

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

علیرضا نخجوانی کار حرفه‌ای و مسیر شغلی خود را از صنعت آموزش آغاز کرده و سپس، به حوزه‌ی مشاوره مدیریت روی می‌آورد. کمی بعد، وارد یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در صنعت مد و پوشاک می‌شود و به‌عنوان مدیر فروش کار خود را در آن مجموعه آغاز می‌کند. در ادامه در همین صنعت می‌ماند و در هولدینگ دایا، تجربه‌های مختلفی را از سر می‌گذراند. او همینک در حوزه‌ی مشاوره مدیریت مشغول است و تجارت ایام را در شیوه‌ای تازه به کسب‌وکارهای مشتری‌شان عرضه می‌کند.

۴/۵ - (۶ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
فرخ شهابی

توسعه استارتاپ در بازار بین‌المللی | فرخ شهابی | مدیرعامل فرمالو

فرح شهابی هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل استارتاپ فرمالو است. فرخ و تیم‌اش فرمالو را در ایران راه انداختند و حالا، چند سالی می‌شود که در کشور استونی به توسعه‌اش مشغول‌اند. با فرخ درباره‌ی دلایل و شکل مهاجرتش و هم‌چنین، چالش‌های توسعه استارتاپ در بازار بین‌المللی صحبت کردم.
ادامه
میلاد نوری

میلاد نوری |‌ مدیرعامل توکان تک | از برنامه‌نویسی تا فعالیت رسانه‌ای

میلاد نوری از قدیمی‌های فضای استارتاپی ایران است. سال‌ها پیش از موج کارآفرینی دیجیتال در ایران، کسب‌وکارها و وبسایت‌های مختلفی را ایجاد می‌کند که برخی‌شان در دوره‌ی خود به محبوبیت و ترافیک بالایی رسیدند. با او درباره‌ی مسیر شغلی و حرفه‌ای‌اش و همینطور، کار رسانه‌ای در حوزه‌ی فناوری گپ زدم.
ادامه

این پیام فقط یک‌بار ظاهر میشه!

پادکست کارگاه هر هفته با یک متخصص گفت‌وگو می‌کنه و از تجارب حرفه‌ایش می‌پرسه. با اشتراک رایگان پادکست کارگاه، هرشنبه می‌تونی تجربه‌های جذابی رو بشنوی و مسیر شغلی و زندگی‌تو بهبود بدی. کافیه توی اپلیکیشن Castbox دنبال «کارگاه» بگردی یا روی لینک زیر کلیک کنی.

Total
0
Share