موفقیت: آن‌چه هست، و آن‌چه نیست! علیرضا نخجوانی | توسعه دهنده کسب‌وکار

علیرضا نخجوانی در کسب‌وکارهای مختلفی به‌عنوان مدیر فروش و مدیرعامل حضور داشته و مشاور کسب‌وکار برندهای مختلفی بوده. با او درباره‌ی تعریف و نگاهش به مفهوم «موفقیت» گپ زدم و آموخته‌های او از مسیر شغلی‌اش را جویا شدم.
علیرضا نخجوانی

موفقیت یعنی چه؟ کجا دنبال آن می‌گردیم؟ تعریف‌مان از آن، محدود به امکانات مالی می‌شود یا چیزهای دیگری را هم در بر می‌گیرید؟ چه چیزهایی؟ با علیرضا نخجوانی بنا نبود که درباره‌ی موفقیت و تعاریفش از آن گپ بزنم، اما وقتی در ابتدای گفت‌وگو و در پاسخ به «حالت چطوره؟» گفت «خوبم، مثل همیشه» به نظرم رسید که این میهمان، گزینه‌ی درستی برای گپ‌وگفت حول این پرسش است: موفقیت چیست؟

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

علیرضا نخجوانی کار حرفه‌ای و مسیر شغلی خود را از صنعت آموزش آغاز کرده و سپس، به حوزه‌ی مشاوره مدیریت روی می‌آورد. کمی بعد، وارد یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در صنعت مد و پوشاک می‌شود و به‌عنوان مدیر فروش کار خود را در آن مجموعه آغاز می‌کند. در ادامه در همین صنعت می‌ماند و در هولدینگ دایا، تجربه‌های مختلفی را از سر می‌گذراند. او همینک در حوزه‌ی مشاوره مدیریت مشغول است و تجارت ایام را در شیوه‌ای تازه به کسب‌وکارهای مشتری‌شان عرضه می‌کند.

۴.۶/۵ - (۱۷ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
حامد بیدی

کنش اجتماعی تاثیرگذار است؟ حامد بیدی | مدیرعامل کارزار

حامد بیدی مدیرعامل پلتفرم کارزار است. او در یک‌سال اخیر، زمان و انرژی بسیاری را صرف کمپین مخالف با طرح صیانت کرد. طرحی که باوجود همه‌ی مخالفت‌ها با آن، آرام‌آرام در حال اجراست. با حامد درباره‌ی تعریفش از کنش اجتماعی و تحلیلش از شرایط موجود گپ زدیم. به برخی انتقاداتی که به این کمپین وارد شده پرداختیم و درباره‌ی ادامه‌ی مسیر صحبت کردیم.
ادامه
پشوتن پورپزشک

فیلترینگ اینستاگرام چه بر سر کسب‌وکارها آورد؟ پشوتن پورپزشک | مدیرعامل پادرو

پشوتن پورپزشک مدیرعامل پادرو است. برندی فعال در صنعت «تجارت اجتماعی» که بیش از ۵۰.۰۰۰ مشتری دارد و عمده‌ی مخاطبان‌اش، کسب‌وکارهای خرد و فروشگاه‌های اینستاگرامی هستند. با او درباره‌ی شکل و میزان تاثیر فیلترینگ اینستاگرام بر کسب‌وکارها گپ زدم و از پیش‌بینی‌ها و برنامه‌های‌شان برای آینده پرسیدم.
ادامه
محمدعلی جنت خواه

محمدعلی جنت خواه | چگونه بهتر فکر و تحلیل کنیم؟

دقت تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های محمدعلی جنت خواه از وقایع سیاسی، اجتماعی و البته اقتصادی ایران (و بعضا جهان) در ماه‌های اخیر، نامش را سر زبان‌ها انداخته. با او درباره‌ی سازوکار تحلیل، شیوه‌ی تفکر و نگاهش به جهان صحبت کردم. دستگاه پیشنهادی او برای تفکر و تحلیل رخدادهای مختلف، الگوی جذابی برای شناخت و استفاده است. فرصت شنیدن‌اش را از خود نگیرید!
ادامه
Total
0
Share