وکیل دادگستری | ستاره ایوبی

وکالت یکی از چند شغلی‌ست که از دور جذاب به نظر می‌رسد، ولی مثل هر حرفه‌ی دیگری، دشواری‌ها و مسیر پیچیده‌ی خودش را دارد. ایجاد برند شخصی، آن‌طور که ستاره ایوبی به عنوان یک وکیل دادگستری مطرح می‌کرد، معیاری زمان‌بر و پرهزینه برای رسیدن به موقیعت شغلی مناسب در این عرصه است.
ستاره ایوبی وکیل دادگستری

در اپیزود یازدهم کارگاه با ستاره ایوبی وکیل دادگستری گفت‌وگو کردم. در این قسمت به شکل ایجاد برند شخصی برای توفیق در شغل وکالت و همچنین، اهمیت انتخاب رسته‌ی حرفه‌ای پرداختیم.


درباره ستاره ایوبی

ستاره ایوبی در ابتدا در رشته‌ی ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل بوده و پس از مدتی به سمت رشته‌ی انسانی رفت. در دانشگاه شاهد در رشته‌ی فقط و حقوق تحصیل کرد و پس از مقطع کارشناسی ارشد در آزمون جامع وکالت شرکت کرد. او همینک به عنوان وکیل دادگستری فعال است و به طور تخصصی در حوزه‌ی مشاوره حقوقی و وکالت پرونده‌های حقوقی کسب‌وکارهای نوپا فعال است.


کارگاه را دنبال کنید

برای شنیدن اپیزود گفتگوی من با ستاره ایوبی می‌توانید از پلیر بالای همین صفحه استفاده کنید. گزینه‌ی بهتر اما، دنبال کردن پادکست کارگاه از طریق اپلیکیشن‌های پادکست مثل کست‌باکس است. برای دسترسی به کارگاه در سایر اپ‌های پادکست می‌توانید عنوان «پادکست کارگاه» را در پادگیرهای مختلف جست‌وجو کنید و یا به صفحه‌ی شنیدن سر بزنید.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts
مهدی خطیبی

ویراستار | مهدی خطیبی

مهدی خطیبی پیش از آن‌که ویراستار یا کتابدار باشد، ادیب است و آن‌طور که خودش در این گفتگو می‌گوید، با ادبیات و واژه‌ها عشق‌بازی می‌کند. در این گفتگوی یک‌ونیم ساعته درباره‌ی شکل ورودش به حوزه‌ی ادبیات و سپس ویراستاری گفت و از دشواری‌ها و البته‌ جذابیت‌های فن ویرایش صحبت کرد. این ایپزود می‌تواند علاوه‌ بر علاقه‌مندان شغل ویراستاری، برای دوستداران ادبیات نیز مفید و جذاب باشد.
ادامه
حمید رضا احمدی مدیرعامل ایوند

مدیرعامل | حمیدرضا احمدی

در شماره نهم با مدیرعامل ایوند یعنی حمیدرضا احمدی گفتگو کردم و به معرفی شغل مدیر عامل و ویژگی‌ها و مسئولیت‌هایش پرداختیم.
ادامه