رویداد تیم‌سازی با رویکرد جذب افراد درست توسط دیجی نکست برگزار می‌شود

افراد درست

رویداد تیم‌سازی با رویکرد جذب افراد درست در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ توسط دیجی نکست برگزار می‌شود. این نشست دو ساعته از سلسله رویدادهای «برای آینده» است که توسط آکادمی دیجی نکست راهبری و برگزار می‌شود. این رویداد رایگان به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.

این رویداد با تمرکز بر موضوع تیم سازی به عنوان یک چالش استخدام برگزار شده و در دو بخش پنل و ارائه، راهبری می‌شود.

رویداد تیم‌سازی با رویکرد جذب افراد درست

محسن مکرمی (معاون منابع انسانی دیجی کالا)، عماد قائنی (مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت ایلیا) و ماندانا مومن‌نژاد (کارشناس تجربه افراد دیجی کالا) در پنل سخنرانی این رویداد حضور دارند و کمال ریاضی، ابوالفضل کاکائی و یاسمن پریشان از تیم منابع انسانی دیجی کالا به عنوان پرزنتور در این نشست حاضر خواهند بود.


دیجی نکست یکی از شرکت‌های تابعه‌ی دیجی کالا است که در حوزه‌ی نوآوری و سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند. این مجموعه همچنین به برگزاری رویدادهای تخصصی و آموزشی در حوزه‌های مرتبط نیز مشغول است.

برای ثبت‌نام در رویداد تیم‌سازی با رویکرد جذب افراد درست می‌توانید از طریق وبسایت دیجی نکست به نشانی diginext.ir اقدام کنید./

۵/۵ - (۱ امتیاز)
1 بازخورد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط

این پیام فقط یک‌بار ظاهر میشه!

پادکست کارگاه هر هفته با یک متخصص گفت‌وگو می‌کنه و از تجارب حرفه‌ایش می‌پرسه. با اشتراک رایگان پادکست کارگاه، هرشنبه می‌تونی تجربه‌های جذابی رو بشنوی و مسیر شغلی و زندگی‌تو بهبود بدی. کافیه توی اپلیکیشن Castbox دنبال «کارگاه» بگردی یا روی لینک زیر کلیک کنی.

Total
0
Share