چرا پادکست کارگاه را دنبال کنیم؟

دل‌تان می‌خواهد شرایط استخدام در اپل را بدانید؟ یا می‌خواهید تجربه‌های مدیر بازاریابی علی‌بابا را بشنوید؟ برای‌تان جالب است بدانید که کمپین‌های تبلیغاتی اسنپ چگونه اجرا می‌شوند؟ یا این‌که یک نویسنده چطور پرفروش‌ترین کتاب سال را نوشته است؟ اگر پاسخ‌تان به این سوالات مثبت است، پادکست هفتگی کارگاه را از دست ندهید!

در هر قسمت از پادکست کارگاه، با یک متخصص درباره‌ی مسیر حرفه‌ای‌اش گپ می‌زنیم و تجاربش را می‌شنویم. با کارگاه می‌شود بین تجربه‌های مختلف سرک کشید و چیزهایی یاد گرفت. همچنین می‌توان مسیرِ رشدِ آدم‌های حرفه‌ای را شناخت و از آن‌ها الگوبرداری کرد.

برای دسترسی رایگان به کارگاه و بیش از ۷۰ قسمت قبلی آن، کافی‌است اپلیکیشن کست باکس را نصب و در آن عبارت «پادکست کارگاه» را جست‌وجو کنید. اگر هم کست‌باکس را نصب دارید، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید

آموزش کست باکس

پس از دانلود و نصب کست باکس، باید در آن ثبت‌نام کنید و سپس پادکست کارگاه را دنبال کنید. آموزش ویدیویی کست باکس این مسیر را به شما آموزش می‌دهد.

تماشای کارگاه

اگر علاقه‌مند به تماشای نسخه‌ی ویدیویی گفت‌وگوهای کارگاه هستید، می‌توانید کانال یوتوب کارگاه را دنبال کنید. کافی‌است در یوتیوب عبارت «پادکست کارگاه» را جستجو کنید و یا روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

کاراگاه در یوتوب
۴.۷/۵ - (۵۶ امتیاز)