در ستایش و تقبیحِ جایی که در آن کار می‌کنیم! نگاهی به کتاب اتاق کار از نشر اطراف

کتاب اتاق کار

جایی که در آن کار می‌کنیم، فضایی که هرروز در آن حضور می‌یابیم و اتمسفری که بخش مهمی از روزهامان را در آن می‌گذرانیم، چه بخواهیم و چه نه، روی «آن‌چه که هستیم» اثر می‌گذارد و حتی به آن شکل می‌دهد. اتاق کار نام کتابی از نشر اطراف است از دریچه‌ی تجربه‌ی چند نویسنده به این «جفرافیا» نگاه می‌اندازد.

یازده روایتِ داستانی یا جستار مستند از نویسندگان مختلف که همه حول فضای کارند . یکی به زبان داستان و دیگری به زبان نمایشنامه‌ای تلوزیونی. در بین‌شان، یکی-دو قرائت مستند هم یافت می‌شود و یکی هم به زبانی موسیقایی مواجهه‌اش را با فضای کارش شرح داده. اتاق کار را می‌شود یک مجموعه داستان و روایت دانست که به زبان ادبیات، نگاه تازه‌ای به فضای کار حرفه‌ای می‌اندازد.


اتاق کار سرگرم‌تان می‌کند. خواندن هرکدام از داستانک‌ها، چیزی کمتر از ده-پانزده دقیقه از شما وقت می‌گیرد، اما اگر دل به داستان‌ها دهید هرکدام‌شان می‌توانند چندساعتی ذهن‌تان را درگیرِ خود کنند. جدای از آن‌که کمک می‌کند سری بین تجربه‌ی دیگران بجنبانید، از چند قطعه‌ی ادبی جذاب هم لذت می‌برید.


شناسنامه کتاب اتاق کار

نام کتاباتاق کار: یازده روایت از عشق، تعلیق و گیره‌های کاغذ
نام نویسندهگری اشتین گارت و دیگران
ناشراطراف
نمونه خوانیفاطمه ستوده
سال انتشارچاپ اول ۱۳۹۶
تعداد صفحات۱۷۳
قیمت۳۴.۰۰۰ تومان
خرید آنلاین (نسخه چاپی)سایت اطراف | دیجی‌کالا
خرید آنلاین (نسخه دیجیتال)طاقچه
امتیاز بدهید!
1 بازخورد
  1. من این کتابو چندماه پیش خوندم. برخلاف نظر شما به نظرم ترجمه خوبی نداشت و بعضی از داستان هاشو من اصلا نفهمیدم. یه داستانی هم داشت که نصف بیشترش نوت موسیقی بود! در کل کتاب بدی نبود اما نمیتونم خوندنش رو به کسی پیشنهاد کنم مگر اینکه خوره کتاب باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
Total
0
Share