سومین رویداد skillup توسط کوئرا با حمایت تپسی برگزار می‌شود | فرصتی برای توسعه دهندگان بک‌اند

skillup

کوئرا یک سرویس آنلاین است که با ایجاد جامعه‌ی متخصصان فنی و برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی، تلاش می‌کند که دانش و تخصص اجرایی در این حوزه را ارتقا دهد. سومین رویداد skillup که در تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۱ و با حمایت تپسی توسط این مجموعه برگزار می‌شود، با تمرکز بر موضوعات تخصصی حوزه‌ی بک اند تلاش دارد تا ضمن ایجاد فضایی برای شبکه‌سازی و هم‌افزایی میان متخصصان این عرصه، دانش و تجربه‌ی این گروه را نیز ارتقا دهد.

در این رویداد نیم‌روزه، متخصصان فنی از سازمان‌های مختلفی همچون تپسی، پیام‌رسان بله، آی‌تول و پادرو حضور خواهند داشت و هرکدام به بیان تجارب خود می‌پردازند. رضا کرامتی که پیش‌تر میهمان پادکست کارگاه بود نیز در میان سخنرانان این رویداد حضور دارد.

اسکیل آپ

کوئرا در برگه‌ی معرفی این رویداد، اسکیل آپ سوم را این‌گونه معرفی کرده است:

SkillUp سری رویدادهایی است که به‌شکل فصلی و با هدف انتقال تجربه در حوزه‌های روز دنیای تکنولوژی برگزار می‌شود. در هر رویداد با دعوت از متخصصان یک حوزه‌ی پیشرو در دنیای تکنولوژی، نحوه‌ی ورود به آن حوزه، کاربردهای آن در کسب‌وکارهای ایران و جهان و چشم‌اندازهای آینده و رشد آن حوزه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

از سایت اسکیل‌آپ / کوئرا

حمایت تپسی از رویداد skillup نشان از توجه این سازمان به توسعه‌ی برند کارفرمایی اش در میان جامعه‌ی توسعه‌دهنگان نرم‌افزار دارد. با توجه به چالش‌های جذب و نگهداشت نیروهای فنی و کمبود این گروه از متخصصان، به نظر می‌رسد که حضور و حمایت از رویدادهای تخصصی می‌تواند گزینه‌ای کارآمد برای تحقق اهداف مختلف واحدهای منابع انسانی باشد.

لازم به توضیح است که تیم تپسی پیش‌تر همکاری مشترکی را نیز با شرکت رهنما کالج برای برگزاری دوره‌ی آموزشی رایگان داشته است. کارگاه تلاش می‌کند در گفتگویی با تیم منابع انسانی این سازمان، درباره‌ی دستاوردهای حضور و همکاری با رویدادهایی از این دست اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
Total
0
Share