نقشه راه

نقشه راه

در مسیر یادگیری تولید محتوا و نویسندگی، در اختیار داشتن یک نقشه راه و راهنما برای طی مسیر ضروری‌ست. کارگاه، هرآنچه در این مسیر جذاب نیاز دارید را تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهد. نقشه راه، راهنمایی برای استفاده از محتوای آموزشی کارگاه است و به شما نشان می‌دهد که از کجا شروع کنید و چه مسیری را در پیش بگیرید.

اگر در ابتدای راه هستید

نوشتن با هر مقصودی، نیازمند نوع و سطحی از «دانایی»ست و این امر با هیچ روشی بجز «خواندن» میسر نمی‌شود. اگر در مسیر تولید محتوا و نویسندگی در ابتدای مسیر خود قرار دارید، پیش از هرکاری، «بیشتر خواندن» را تمرین کنید.

بخش «خواندن» در کارگاه، تمرین‌ها و ابزارهای مفیدی را برای ارتقای میل به خواندن در شما پیش روی‌تان می‌گذارد و همچنین، به شما کمک می‌کند که مستمر، مفید و هدمند مطالعه کنید.

اگر دستی به قلم دارید

ممکن است هرازگاهی دستی به نوشتن برده باشید، اما نه به شکلی متمرکز و تخصصی. اگر تا کنون، مخاطبین نوشته‌های‌تان فقط خود بوده‌اید و حال می‌خواهید که طیف بزرگتری از افراد را به خواندن نوشته‌هایتان دعوت کنید، محتوای بخش «نوشتن» می‌تواند برای‌تان سودمند باشند. در این بخش، علاوه بر آنکه تمارینی برای نوشتن و آموزه‌هایی در این حوزه تقدیم می‌شود، مسیری برای خلق محتوای حرفه‌ای و اثربخش زیر پیش روی‌تان قرار می‌گیرد.

اگر برای یادگیری خود را آماده کرده‌اید

کارگاه در حال حاضر، دو دوره آموزشی تدارک دیده است. یکی کارگاه نویسندگی که به آموزش نوشتن به تمرکز دارد و یکی کارگاه تولید محتوا برای افرادیکه می‌خواهند به شکل مستقیم و از محل تولید محتوای حرفه‌ای در وب به کسب‌ درامد بپردازند. هر کدام از این دو دوره، شامل ۱۰۰ درس جداگانه است که طی آن‌ها می‌تواند رشد چشمگیری را در توانایی و مهارت‌های تولید محتوای شما ایجاد کند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن