عکاس | میلاد ابوعلی

میلاد ابوعلی بعد از یکی-دو سال کار در تیم بازاریابی یک شرکت تجهیزات پزشکی، تصمیم می‌گیرد مسیر حرفه‌ای‌اش را به سمت عکاسی و ویدئوگرافی تغییر دهد. او حالا به عنوان عکاس در صنعت موسیقی فعال است و در این عرصه به ثبات رسیده. در این گفت‌وگو درباره‌ی مسیر شغلی میلاد و نگاهش به هنر عکاسی گفت‌وگو کردیم. این اپیزود نه تنها برای عکاسان، که برای همه‌ی حرفه‌ها و مشاغل فردی مفید خواهد بود.
میلاد ابوعلی عکاس

در بیست‌ودومین اپیزود از کارگاه با میلاد ابوعلی که چندسالی‌ست به صورت تخصصی به عنوان عکاس و در صنعت موسیقی فعال است، گفتگو کردم. میلاد در این گپ‌وگفت از مسیر شغلی خود صحبت کرد. همچنین، درباره‌ی شیوه‌های بازاریابی و بازارسازی برای عکاسان نوپا و همچنین، روش‌های یادگیری نیز گفتگو کردیم.


درباره میلاد ابوعلی

میلاد ابوعلی یک عکاس فریلنسر است و به طور تخصصی در حوزه‌ی موسیقی فعالیت می‌کند. او پیش از این، در حوزه‌ی فروش و بازاریابی فعال بوده، هرچند درآن موقع هم دست به دوربین می‌شده و در کار عکاسی هم فعالیت داشته. او همینک به عنوان یک عکاس شناخته شده در عرصه‌ی موسیقی پاپ فعال است و توانسته بین هنرمندان مختلف حضور معناداری بسازد.

با میلاد درباره‌ی بازاریابی حوزه‌ی عکاسی صحبت کردیم و پیرامون این مهم گپ زدیم که یک عکاس چگونه می‌تواند حوزه‌ی تخصصی خود را بیابد، برند شخصی خود را تعریف کند و بازار خود را پدید آورد.


از کجا ببینیم و بشنویم؟

برای تماشای گفت‌وگو من با میلاد ابوعلی می‌توانید به کانال یوتوب کارگاه مراجعه کنید. برای تماشای مستقیم این گفتگوی روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید

همچنین برای شنیدن این گفتگو می‌تواند از پلیر بالای همین صفحه استفاده کنید و یا با مراجعه به صفحه‌ی شنیدن، پادکست کارگاه را در اپلیکیشن مورد علاقه‌تان دنبال کنید. پیشنهاد من، همواره کست‌باکس است 🙂

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts
نازنین رحیمی کارشناس روابط عمومی

کارشناس روابط عمومی | نازنین رحیمی

آدم‌هایی که در اکوسیستم استارتاپی فعال‌اند، به احتمال زیاد نازنین رحیمی را در یکی از رویدادهای کارآفرینی از نزدیک دیده‌اند. او که حالا به عنوان کارشناس روابط عمومی در شرکت زرین پال و آکادمی زرین فعال است، مسیر ورودش به این عرصه را از برگزاری رویدادهای کارفرینی (استارتاپ ویکند) آغاز کرده. با نازنین رحیمی درباره‌ی نقش و اهمیت شبکه‌سازی در مسیر شغلی و همچنین، نگاه و تعریفش از روابط عمومی و وظایف یک کارشناس روابط عمومی گفت‌وگو کردم. تماشا و یا شنیدن این اپیزود می‌تواند برای علاقه‌مندان به عرصه‌ی روابط عمومی مفید فایده باشد.
ادامه
رضا جیملی سردبیر مجله کارنگ

سردبیر | رضا جمیلی

اپیزود دهم پادکست کارگاه به گفتگو با رضا جمیلی اختصاص یافت. رضا این‌روزها به عنوان سردبیر در مجله‌ی تازه تاسیس کارنگ مشغول به‌کار است، اما سابقه و تجربه‌ی حضورش در رسانه‌های تخصصی حوزه‌ی کسب‌وکار به سال‌ها پیش و روزنامه‌ی کسب‌وکار بازمی‌گردد. در این گفت‌وگوی دو ساعته، هم وظایف و ویژگی‌های یک سردبیر را بررسی کردیم و هم به نقد و بررسی فضای کار رسانه‌ای در ایران پرداختیم.
ادامه
مجتبی درویشی

توسعه دهنده وردپرس | مجتبی درویشی

شصت‌وچهار میلیون وب‌سایت، از جمله همین سایت کارگاه با وردپرس توسعه یافته‌اند. در بیستمین قسمت با مجتبی درویشی به عنوان توسعه دهنده وردپرس گفتگو کردم. مجتبی از مسیر خودآموزی خود، دوبار مهاجرتش و شیوه‌های مختلف توسعه‌ی مسیر شغلی‌اش گفت. همچنین از سختی‌های کار در حوزه‌ی برنامه‌نویسی نکات قابل توجهی را مطرح کرد.
ادامه
کارگاه را در کست‌باکس دنبال کنید
Castbox