عکاس | میلاد ابوعلی

میلاد ابوعلی بعد از یکی-دو سال کار در تیم بازاریابی یک شرکت تجهیزات پزشکی، تصمیم می‌گیرد مسیر حرفه‌ای‌اش را به سمت عکاسی و ویدئوگرافی تغییر دهد. او حالا به عنوان عکاس در صنعت موسیقی فعال است و در این عرصه به ثبات رسیده. در این گفت‌وگو درباره‌ی مسیر شغلی میلاد و نگاهش به هنر عکاسی گفت‌وگو کردیم. این اپیزود نه تنها برای عکاسان، که برای همه‌ی حرفه‌ها و مشاغل فردی مفید خواهد بود.
میلاد ابوعلی عکاس

در بیست‌ودومین اپیزود از کارگاه با میلاد ابوعلی که چندسالی‌ست به صورت تخصصی به عنوان عکاس و در صنعت موسیقی فعال است، گفتگو کردم. میلاد در این گپ‌وگفت از مسیر شغلی خود صحبت کرد. همچنین، درباره‌ی شیوه‌های بازاریابی و بازارسازی برای عکاسان نوپا و همچنین، روش‌های یادگیری نیز گفتگو کردیم.

پادکست کارگاه به صورت هفتگی منتشر می‌شود. برای آن‌که همیشه از آخرین گفتگوهای کارگاه مطلع شوید، آن‌را در کست باکس دنبا کنید. راهنمای استفاده از کست باکس


درباره میلاد ابوعلی

میلاد ابوعلی یک عکاس فریلنسر است و به طور تخصصی در حوزه‌ی موسیقی فعالیت می‌کند. او پیش از این، در حوزه‌ی فروش و بازاریابی فعال بوده، هرچند درآن موقع هم دست به دوربین می‌شده و در کار عکاسی هم فعالیت داشته. او همینک به عنوان یک عکاس شناخته شده در عرصه‌ی موسیقی پاپ فعال است و توانسته بین هنرمندان مختلف حضور معناداری بسازد.با میلاد درباره‌ی بازاریابی حوزه‌ی عکاسی صحبت کردیم و پیرامون این مهم گپ زدیم که یک عکاس چگونه می‌تواند حوزه‌ی تخصصی خود را بیابد، برند شخصی خود را تعریف کند و بازار خود را پدید آورد.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts
نازلی ابراهیمی مربی مسیر شغلی

منابع انسانی مدرن چه وظایف تازه‌ای دارد؟ | مربی مسیر شغلی | نازلی ابراهیمی

نازلی ابراهیمی همین چندسال قبل، بعد از سیزده سال کار و تحصیل از مالزی به ایران بازگشت و حالا به عنوان مربی مسیر شغلی و مدیرعامل شرکت فازینو مشغول به‌کار است. با او درباره منابع انسانی مدرن و وظایف تازه‌ای که به عهده دارد گپ زدیم.
ادامه
هادی مرادی موسس رسانه دی ام بورد

موسس رسانه تخصصی DMBoard | هادی مرادی | آن‌چه یک رسانه تخصصی را می‌سازد و مقبول می‌کند

دی‌ام بورد با بقیه‌ی رسانه‌های شناخته شده‌ی حوزه‌ی فناوری تفاوت دارد: اول آن‌که کاملا مجازی مدیریت و راهبری می‌شود و دوم، توسط کسی ایجاد شده که سابقه‌ی کار رسانه‌ای ندارد. در این قسمت از کارگاه با موسس رسانه DMBoard درباره مسیر شغلی اش و همچنین روند ایجاد این رسانه گفت‌وگو کردم.
ادامه
ستاره ایوبی وکیل دادگستری

مسیر شغلی وکیل دادگستری چگونه طی می‌شود؟ | ستاره ایوبی | مشاور حقوقی

وکالت یکی از چند شغلی‌ست که از دور جذاب به نظر می‌رسد، ولی مثل هر حرفه‌ی دیگری، دشواری‌ها و مسیر پیچیده‌ی خودش را دارد. ایجاد برند شخصی، آن‌طور که ستاره ایوبی به عنوان یک وکیل دادگستری مطرح می‌کرد، معیاری زمان‌بر و پرهزینه برای رسیدن به موقیعت شغلی مناسب در این عرصه است.
ادامه
برای بهبود مسیر شغلی خود می‌توانید روی کمک و همراهی مشاوران متخصص کارساز حساب کنید
دریافت مشاوره شغلی