مشاور کسب‌وکار | علی نعمتی شهاب | تحلیلگر کسب‌وکار چگونه به سازمان کمک می‌کند؟

اگر سری به لینکدین بزنید، در می‌یابید که تعداد آدم‌هایی که خود را مشاور کسب‌وکار معرفی کرده‌اند، رفته رفته دارد از تعداد کسب‌وکارهای فعال فراتر می‌رود. نیاز به مشاور برای کسب‌وکارها، امری تازه نیز. در گفتگویی مفصل و جذاب با علی نعمتی شهاب که ترجیح‌اش به جای عبارت مشاور، تحلیلگر کسب‌وکار است، به نقش موثر این حرفه در رشد سازمان‌های مختلف پرداختیم.
مشاور کسب‌وکار علی نعمتی شهاب

میهمان اپیزود بیست‌وپنجم کارگاه، علی نعمتی شهاب است که در یک دهه‌ی گذشته به عنوان مشاور کسب‌وکار و بیشتر به عنوان تحلیلگر کسب‌وکار فعال بوده. علی، علاوه بر حضور در شرکتی معتبر و شناخته شده‌ی حوزه مشاوره مدیریت، در چند سال اخیر، عمدتا به صورت فریلسنر به شرکت‌های مختلف خدمات تحلیل و مشاوره ارائه داده است.

پادکست کارگاه به صورت هفتگی منتشر می‌شود. برای آن‌که همیشه از آخرین گفتگوهای کارگاه مطلع شوید، آن‌را در کست باکس دنبا کنید. راهنمای استفاده از کست باکس


درباره علی نعمتی شهاب

علی نعمتی شهاب در دانشگاه خواجه نصیر، لیسانس صنابع و پس از آن فوق لیسانس MBA گرفته و از همان ابتدا در یک شرکت مشاوره مدیریت به عنوان مشاور کسب‌وکار مشغول به‌کار می‌شود. پس از آن، به عنوان تحلیلگر کسب‌وکار و مشاور با کسب‌وکارهای مختلفی در صنایع گوناگون همکار بوده و به آن‌ها در شناسایی مشکلات و رفع‌شان کمک کرده.

علی نعمتی در همه‌ی ای سال‌ها و در جوار کار حرفه‌ای، وبلاگ‌نویسی را هم دنبال کرده. وبلاگ گزاره‌ها که یکی از قدیمی‌ترین وبلاگ‌های فعال فارسی نیز هست، در حوزه‌ی مشاوره کسب‌وکار و رشته‌های مرتبط فعال است. اگر در این عرصه فعالید، دنبال کردن گزاره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنم.Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts
مدیریت دورکاری در شرکت کریسپ

مدیر جذب بازاریابی | واهاگن سرکیسیان | یک تیم در ده کشور: تجربه مدیریت دورکاری کریسپ

در بخش دوم گفتگو با واهاگن سرکیسیان، به شکلی متمرکز درباره‌ی مدیریت دورکاری در شرکت کریسپ صحبت کردیم. کریسب بیش از ۲۰۰ همکار در ۱۰ کشور مختلف دارد که از ابتدا و پیش از شیوع کرونا، بر کار از راه دور متمرکز بوده است. تجربه‌های واهان و این شرکت بی‌المللی می‌تواند برای هر کسب‌وکاری که برای فعالیت به صورت درکاری دارد، مفید فایده باشد.
ادامه
روانشناس | فرحناز کیان ارثی

در خدمت یا خیانت روانشناسی | روانشناس کودک و نوجوان | فرحناز کیان ارثی

دکتر فرحناز کیان ارثی روانشناس کودک و نوجوان است و مجموعه‌ی تخصصی ارکیدز را مدیریت می‌کنند. با ایشان درباره‌ی فضای عمومی دانشکده‌های روانشناسی گپ زدیم و به موضوع «محتوای زرد» که توسط غیر روان شناس ها تولید می‌شود، صحبت کردیم.
ادامه
کتاتون سپهری مربی منتور کارآفرینی

منتور و مربی کارآفرینی | کتایون سپهری | کارآفرینی برای اقشار آسیب‌پذیر: بیم‌ها و امیدها

کتایون سپهری برای همه‌ی کسانی که در فضای کارآفرینی ایران فعال‌اند، به عنوان فردی پرانرژی و فعال شناخته شده‌ست. او در رویدادهای پرشماری به عنوان منتور و یا داور فعال بوده و در سال‌های اخیر بیشتر بر توسعه‌ی کارآفرینی روستایی و اقشار آسیب‌پذیر متمرکز بوده. در این گفتگو پیرامون مسیر شغلی او گپ زدیم و از تجربه‌های جذابش در این سه دهه شنیدیم.
ادامه
برای بهبود مسیر شغلی خود می‌توانید روی کمک و همراهی مشاوران متخصص کارساز حساب کنید
دریافت مشاوره شغلی