مدیر برند | نگار حکیم‌آرا

در بیست‌ویکمین اپیزود از کارگاه با نگار حکیم‌ارا مدیر برند روزانه گفت‌وگو کردم. نگار پیش از ورود مستقیم به صنعت غذایی و حوزه‌ی FMCG به عنوان استراتژیست ارتباطات بازاریابی در آژانس آفتاب فعالیت داشته و حالا راهبری برند روزانه را به عهده گرفته است. در این گفتگوی یک ساعته، درباره‌ی شرایط شغلی مدیر برند و همچنین برخی از توانایی‌ها و مسئولیت‌هایی که بر عهده‌اش هست، صحبت کردیم. شنیدن این گفت‌وشنود می‌تواند برای فعالان حوزه‌ی بازاریابی مفید باشد.
نگار حکیم‌آرا مدیر برند روزانه
Rate this post

مدیریت برند از آن دست مشاعلی‌ست که در هر سازمان می‌تواند مسئولیت‌های منحصر بفردی داشته باشد. نگار حکیم‌آرا که در حال حاضر به عنوان مدیر برند در شرکت روزانه مشغوله به‌کار است، شرح مبسوطی از طیف وسیع مشاغل حوزه‌ی مدیریت برند را در یک شرکت تند مصرف (FMCG) توضیح داد.

پادکست کارگاه به صورت هفتگی منتشر می‌شود. برای آن‌که همیشه از آخرین گفتگوهای کارگاه مطلع شوید، آن‌را در کست باکس دنبا کنید. راهنمای استفاده از کست باکس


درباره نگار حکیم‌آرا

حوزه‌ی تحصیلی نگار حکیم‌آرا هیچ ارتباطی به حوزه مدیریت برند و بازاریابی ندارد و آن‌طور که خودش می‌گوید، سوق یافتنش به این عرصه تصادفی اتفاق افتاده. او پس از کار در یک آزمایشگاه به عنوان کارشناس فنی، به هولدینگ بازاریابی بانک گردشگری می‌پیوند و سپس مدتی را با مجموعه‌ی بانیک که تخصصا در حوزه‌ی برندینگ فعال است، همکاری می‌کند. پس از آن به آژانس آفتاب راه می‌یابد و بخش عمده‌ی مسیر شغلی خود را در آن‌جا طی می‌کند.


همچنین بشنوید: کمپین می‌کنم پس هستم! آن‌چه کمپین هست و آن‌چه نیست | نجات اتحادی | راهبر کمپین در اسنپ


نگار در آژانس آفتاب مسئولیت‌های مختلفی را به عهده داشته. مدیر برند و استراتژیست و مدیر اکانت، برخی از مسئولیت‌های او در آفتاب بوده‌اند. او پس از حضوری چندساله در آفتاب، از صنعت تبلیغات خارج و به حوزه‌ی محصولات تندمصرف می‌رود و همینک مدیر برند بل روزانه است.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
میلاد نوری

میلاد نوری |‌ مدیرعامل توکان تک | از برنامه‌نویسی تا فعالیت رسانه‌ای

میلاد نوری از قدیمی‌های فضای استارتاپی ایران است. سال‌ها پیش از موج کارآفرینی دیجیتال در ایران، کسب‌وکارها و وبسایت‌های مختلفی را ایجاد می‌کند که برخی‌شان در دوره‌ی خود به محبوبیت و ترافیک بالایی رسیدند. با او درباره‌ی مسیر شغلی و حرفه‌ای‌اش و همینطور، کار رسانه‌ای در حوزه‌ی فناوری گپ زدم.
ادامه
میلاد ابوعلی عکاس

عکاس | میلاد ابوعلی

میلاد ابوعلی بعد از یکی-دو سال کار در تیم بازاریابی یک شرکت تجهیزات پزشکی، تصمیم می‌گیرد مسیر حرفه‌ای‌اش را به سمت عکاسی و ویدئوگرافی تغییر دهد. او حالا به عنوان عکاس در صنعت موسیقی فعال است و در این عرصه به ثبات رسیده. در این گفت‌وگو درباره‌ی مسیر شغلی میلاد و نگاهش به هنر عکاسی گفت‌وگو کردیم. این اپیزود نه تنها برای عکاسان، که برای همه‌ی حرفه‌ها و مشاغل فردی مفید خواهد بود.
ادامه
پرهام باغستانی

نقد تخصصی یا نظر شخصی؟ نقش بازخورد در فرایند طراحی محصول | پرهام باغستانی | طراحی محصول

پرهام باغستانی میهمان چهل و ششمین اپیزود از پادکست کارگاه شد و با او درباره‌ی مسیر پر پیچ و خم شغلی‌اش در حوزه‌ی طراحی محصول و تجربه کاربری گپ زدیم. از تفاوت‌های محیط کار در استارتاپ‌ها و سازمان‌ها گفتیم و روی موضوع بازخورد طراحی عمیق‌تر شدیم.
ادامه
برای بهبود مسیر شغلی خود می‌توانید روی کمک و همراهی مشاوران متخصص کارساز حساب کنید
دریافت مشاوره شغلی