مدیر برند | نگار حکیم‌آرا

در بیست‌ویکمین اپیزود از کارگاه با نگار حکیم‌ارا مدیر برند روزانه گفت‌وگو کردم. نگار پیش از ورود مستقیم به صنعت غذایی و حوزه‌ی FMCG به عنوان استراتژیست ارتباطات بازاریابی در آژانس آفتاب فعالیت داشته و حالا راهبری برند روزانه را به عهده گرفته است. در این گفتگوی یک ساعته، درباره‌ی شرایط شغلی مدیر برند و همچنین برخی از توانایی‌ها و مسئولیت‌هایی که بر عهده‌اش هست، صحبت کردیم. شنیدن این گفت‌وشنود می‌تواند برای فعالان حوزه‌ی بازاریابی مفید باشد.
نگار حکیم‌آرا مدیر برند روزانه

مدیریت برند از آن دست مشاعلی‌ست که در هر سازمان می‌تواند مسئولیت‌های منحصر بفردی داشته باشد. نگار حکیم‌آرا که در حال حاضر به عنوان مدیر برند در شرکت روزانه مشغوله به‌کار است، شرح مبسوطی از طیف وسیع مشاغل حوزه‌ی مدیریت برند را در یک شرکت تند مصرف (FMCG) توضیح داد.


درباره نگار حکیم‌آرا

حوزه‌ی تحصیلی نگار حکیم‌آرا هیچ ارتباطی به حوزه مدیریت برند و بازاریابی ندارد و آن‌طور که خودش می‌گوید، سوق یافتنش به این عرصه تصادفی اتفاق افتاده. او پس از کار در یک آزمایشگاه به عنوان کارشناس فنی، به هولدینگ بازاریابی بانک گردشگری می‌پیوند و سپس مدتی را با مجموعه‌ی بانیک که تخصصا در حوزه‌ی برندینگ فعال است، همکاری می‌کند. پس از آن به آژانس آفتاب راه می‌یابد و بخش عمده‌ی مسیر شغلی خود را در آن‌جا طی می‌کند.

نگار در آژانس آفتاب مسئولیت‌های مختلفی را به عهده داشته. مدیر برند و استراتژیست و مدیر اکانت، برخی از مسئولیت‌های او در آفتاب بوده‌اند. او پس از حضوری چندساله در آفتاب، از صنعت تبلیغات خارج و به حوزه‌ی محصولات تندمصرف می‌رود و همینک مدیر برند بل روزانه است.


از کجا ببینیم و بشنویم؟

برای شنیدن گفت‌وگوی من با نگار حکیم‌آرا می‌توانید از پلیر موجود در بالای صفحه استفاده کنید. همچنین در صفحه‌ی شنیدن لینک دسترسی به اپلیکیشن‌های مختلف پادکست همچون کست‌باکس وجود دارد.

نسخه تصویری این گفتگو را نیز می‌توانید از طریق یوتیوب مشاهده کنید.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts
رضا کرامتی معاون مهندسی

معاون مهندسی | رضا کرامتی |‌ چگونه با تیم‌های فنی زبان مشترک بسازیم؟

رضا کرامتی که در حال حاضر به عنوان معاون مهندسی در شرکت آی‌تول مشغول به کار است، پیش‌تر، تجربه‌ی ساخت و مدیریت فنی استارتاپ مستربلیط را در کارنامه دارد. با رضا درباره‌ی مسیر شغلی نیروهای فنی و همچنین، مدیریت ارتباطات و خلق زبان مشترک با نفرات غیر فنی صحبت کردیم که می‌تواند نه تنها برای متخصصان فنی که برای همه‌ی پرسنل شرکت‌های استارتاپی مفید فایده باشد.
ادامه
ماکان سپهری مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه

مدیر تحول دیجیتال | ماکان سپهری

تحول دیجیتال از آن دست کلیدواژه‌هاییست که ممکن است آن‌را به کرات شنیده باشید، اما کاربرد و معنای واقعی آن‌را -مثل من- ندانید. در این گفت‌وگوی یک‌ونیم ساعته، ماکان سپهری که بعد از یک سابقه‌ی چندساله در حوزه‌های مختلف فنی، حالا به عنوان مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه مشغول است، کارکرد این حوزه را با حوصله توضیح می‌دهد. شنیدن این قسمت برای افرادی با عقبه‌ی فنی و همچنین علاقه‌مند به کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری می‌تواند جذاب باشد.
ادامه
کارگاه را در کست‌باکس دنبال کنید
Castbox