از مدیر شبکه‌های اجتماعی چه انتظاراتی داشته باشیم؟ | امیرحسین متین | مدیر ارشد شبکه‌های اجتماعی مگنت

امیرحسین متین از قدیمی‌های فضای حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در ایران است. در برندهایی همچون کاله و دیجی‌کالا کار کرده و حالا، تجربه‌ی این صنعت را از سمت دیگری، یعنی آژانس شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کند. با او درباره‌ی فضای کاری یک مدیر شبکه‌های اجتماعی حرف زدم و سعی کردم از میان تجارب‌اش، چیزهایی بدردبخور را بیرون بکشم.
امیرحسین متین
۴.۷/۵ - (۳ votes)

امیرحسین متین زمانی کار حرفه‌ای در فضای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را آغاز کرده که هنوز عنوان شغلی مشخصی برای این‌کار پدید نیامده بود. از قریب به ۱۰ سال پیش، کار مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارها را آغاز می‌کند و در این مدت با برندهایی همچون کاله و دیجی‌کالا همکاری داشته است. همینک در آژانس مگنت حضور دارد و مدیریت واحد شبکه‌های اجتماعی را به عهده گرفته است.

با امیرحسین درباره‌ی ماهیت این حرفه حرف زدیم، از پیش‌نیازهای‌اش حرف زدیم و درباره‌ی کارکردهایی که می‌توان از شبکه‌های اجتماعی انتظار داشت، گفتیم. گفتگوی من با امیرحسین متین هم می‌تواند برای مدیران و راهبران کسب‌وکارها مفید باشد و هم برای کسانی‌که می‌خواهند کارِ مدیریت شبکه‌های اجتماعی را به صورت حرفه‌ای در پیش بگیرند.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

گفت‌وگوی من با امیرحسین سمت‌وسوی مختلفی رفت و از هر دری درباره‌ی شبکه‌های اجتماعی سخن گفتیم. کمی به بحران محتوای زرد و منشا آن پرداختیم و مختصری هم درباره‌ی شیوه‌ی بهینه‌ی ارتباطی تیم شبکه‌های اجتماعی با دیگر ارکان سازمان حرف زدیم. اگر می‌خواهید مسیر شغلی یک مدیر شبکه های اجتماعی را در پیش بگیرید، بی‌شک این گفت‌وگو می‌تواند برای‌تان جذاب و مفید فایده باشد.


مشاوره شغلی و حرفه‌ای با امیرحسین متین

امیرحسین متین | مشاور شبکه‌های اجتماعی

برای دریافت مشاوره شبکه‌های اجتماعی از امیرحسین متین می‌توانید از طریق پلتفرم کارساز با او به صورت مستقیم گفت‌وگو کنید. توضیحات بیشتر و شرایط استفاده از این سرویس در لینک زیر آمده است.

Total
0
Shares
1 بازخورد
  1. به نظرم صحبت‌های آقای متین از چندتا دوره و کارگاه و بسته آموزش اینستاگرام هم غنی تر بود. کلی نکته برای یادگیری بین صحبتاشون بود و واقعا خیلی چیزا گفتند که با کلی سرچ هم نمیشه بهشون رسید. خیلی مممون که بدون توقع اینها رو با ما به اشتراک گذاشتین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
رضا کرامتی معاون مهندسی

معاون مهندسی | رضا کرامتی |‌ چگونه با تیم‌های فنی زبان مشترک بسازیم؟

رضا کرامتی که در حال حاضر به عنوان معاون مهندسی در شرکت آی‌تول مشغول به کار است، پیش‌تر، تجربه‌ی ساخت و مدیریت فنی استارتاپ مستربلیط را در کارنامه دارد. با رضا درباره‌ی مسیر شغلی نیروهای فنی و همچنین، مدیریت ارتباطات و خلق زبان مشترک با نفرات غیر فنی صحبت کردیم که می‌تواند نه تنها برای متخصصان فنی که برای همه‌ی پرسنل شرکت‌های استارتاپی مفید فایده باشد.
ادامه
حورا وکیلی سرپرست رضایت همکاری داتین

سرپرست تجربه همکاری | حورا وکیلی | رضایت شغلی چگونه ایجاد می‌شود؟

در دومین قسمت ویژه (ابوالمشاغل) کارگاه با حورا وکیلی گفتگو کردم که حالا دو سال است که به عنوان سرپرست تیم تجربه همکاری با داتین همکاری می‌کند، اما پیش‌تر در مشاغلی عمدتا حول بازاریابی و محتوا فعال بوده است. با حورا درباره‌ی رضایت شغلی، عوامل و خصیصه‌های‌اش و شیوه‌های پایش و تامین‌شان در سازمان گفت‌وگو کردیم.
ادامه
ابوالفضل فتاحی | افراد چند پتانسیلی

افراد چند پتانسیلی را بهتر بشناسیم | ابوالفضل فتاحی | ابوالمشاغل ۳

میهمان سی‌ونهم کارگاه ابوالفضل فتاحی بود. او ده‌ها شغل مختلف را آزمون کرده و کسب‌وکارهای مختلفی را راه انداخته. اما نه خود را شاغل می‌داند و نه کارآفرین. سومین اپیزود ابوالمشاغل با خلبانی تهیه شد که سابقه‌ی کتابفروشی، کاشی‌کاری و برگزاری اردوهای دانش‌آموزی را در مسیر شغلی‌اش دارد!
ادامه
برای بهبود مسیر شغلی خود می‌توانید روی کمک و همراهی مشاوران متخصص کارساز حساب کنید
دریافت مشاوره شغلی