مدیر محصول | امیر تقی آبادی

در سومین قسمت از پادکست کارگاه با امیر تقی آبادی پیرامون شغل و وظایف یک مدیر محصول یا همان Product Manager صحبت کردیم. شغلی نسبتا نوظهور که با مشاغل دیگری مثل طراح محصول و مالک محصول مرزهای مشترکی دارد و گاهی تداخل پیدا می‌کند.


درباره امیر تقی آبادی

امیر تقی آبادی در مسیر شغلی خود تجربه‌های مختلفی در حوزه‌های گوناگون دارد و همان‌طور که در طی گفتگو نیز اشاره داشت، کار در عرصه‌های فنی، بازاریابی و طراحی، به او کمک کرده است تا به عنوان مدیر محصول بتواند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. او همینک به عنوان قائم مقام مدیرعامل یک استارتاپ تازه در حوزه‌ی VOD‌ است که مسئولیت‌های مدیریت محصول را نیز به انجام می‌رساند


قسمت سوم کارگاه را چگونه بشنویم؟

برای شنیدن گفتگوی ۲ ساعته‌ی من با امیر تقی آبادی می‌توانید از طریق بخش بالایی همین صفحه اقدام کنید. اما راه بهتر آن است که به صفحه‌ی شنیدن بروید و از طریق یکی از اپلیکیشن‌های پادکست نظیر کست‌باکس مشترک کارگاه شوید تا علاوه بر این قسمت، به قسمت‌های پیشین نیز دست بیابید و به محض انتشار قسمت جدید مطلع شوید.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts
ماکان سپهری مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه

مدیر تحول دیجیتال | ماکان سپهری

تحول دیجیتال از آن دست کلیدواژه‌هاییست که ممکن است آن‌را به کرات شنیده باشید، اما کاربرد و معنای واقعی آن‌را -مثل من- ندانید. در این گفت‌وگوی یک‌ونیم ساعته، ماکان سپهری که بعد از یک سابقه‌ی چندساله در حوزه‌های مختلف فنی، حالا به عنوان مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه مشغول است، کارکرد این حوزه را با حوصله توضیح می‌دهد. شنیدن این قسمت برای افرادی با عقبه‌ی فنی و همچنین علاقه‌مند به کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری می‌تواند جذاب باشد.
ادامه

ابوالمشاغل ۱ [قسمت ویژه] | سعید زاهدی

از این پس، هر سیزده قسمت یک‌بار، اپیزود ویژه‌ای خواهیم داشت با عنوان ابوالمشاغل. عنوان این اپیزودهای ویژه را از کتابی با همین عنوان، نوشته‌ی مرحوم نادر ابراهیمی برگزدیم که چندان بی‌ربط به ماهیت کارگاه هم نیست. در قسمت‌های ویژه، پیرامون مفهوم شغل حرف می‌زنیم و فارغ از عناوین شغلی، تجربه افرادی که مواجهه‌ی متفاوتی با اشتغال داشتند را می‌شنویم. سعید زاهدی اولین میهمان ابوالمشاغل است.
ادامه