مدیر تحول دیجیتال | ماکان سپهری

تحول دیجیتال از آن دست کلیدواژه‌هاییست که ممکن است آن‌را به کرات شنیده باشید، اما کاربرد و معنای واقعی آن‌را -مثل من- ندانید. در این گفت‌وگوی یک‌ونیم ساعته، ماکان سپهری که بعد از یک سابقه‌ی چندساله در حوزه‌های مختلف فنی، حالا به عنوان مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه مشغول است، کارکرد این حوزه را با حوصله توضیح می‌دهد. شنیدن این قسمت برای افرادی با عقبه‌ی فنی و همچنین علاقه‌مند به کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری می‌تواند جذاب باشد.
ماکان سپهری مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه
Rate this post

تحول دیجیتال جزء مفاهیمی نسبتا قدیمی در حوزه‌ی کسب‌وکارهای آنلاین است که در یکی-دو سال گذشته، بیشتر از آن استفاده می‌شود. ماکان سپهری همینک مدیر تحول دیجیتال بانک خاورمیانه است و با همراهی تیم خود تلاش می‌کنند محصوات نوآورانه‌ای را در حوزه‌ی بانکی پدید بیاورند.

بخش زیادی از گفت‌وگوی ما خارج از حوزه‌ی فیتک بود و برآمده از تجربه‌ی چندساله‌ی ماکان در عرصه‌های مختلف فنی و کسب‌وکار، می‌تواند برای فعالان کسب‌وکارهای آنلاین جذاب و کارآمد باشد.


درباره ماکان سپهری

ماکان سپهری از ابتدای مسیر شغلی خود تا همین امروز، برنامه‌نویسی می‌کند. در مقطعی به عنوان برنامه‌نویس فعال بوده و بعد مدیریت فنی یکی-دو شرکت مختلف در حوزه‌ی تلکام را به عهده داشته. در همین مسیر، شرکت خود را که مجموعه‌ای شناخته شده در عرصه‌ی تولید نرم‌افزار است تاسیس می‌کند و در نهایت، به عنوان مدیر تحول دیجیتال در بانک خاورمیانه مشغول می‌شود.


منابعی برای مطالعه بیشتر

ماکان سپهری مطالعه‌ی آثار کریس اسکینر را به علاقه‌مندان حوزه تحول دیجیتال پیشنهاد می‌کند. از این متخصص مالی، کتاب «قطب‌نمای بانکداری دیجیتال» توسط راه پرداخت به فارسی ترجمه شده است. هرچند این کتاب به شکلی تخصصی به حوزه‌ی مدیریت تحول دیجیتال است، اما می‌تواند به شکل عمومی برای علاقه‌مندان حوزه‌ی تحول دیجیتال نیز جذاب و کارآمد باشد.


شنیدن کارگاه

برای دنبال کردن قسمت‌های مختلف کارگاه بهتر است آن‌را از طریق یکی از اپلیکیشن‌های پادکست نظیر کست‌باکس دنبال کنید. در صفحه‌ی شنیدن پادکست لینک باقی اپ‌های پادکست نیز وجود دارد. علاوه بر آن، در بالای همین صفحه نیز می‌توانید گفتگوی من با ماکان سپهری را بشنوید.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
توسعه دهنده فرانت اند محسن براتی

چگونه یادگیری توسعه نرم‌افزار را آغاز کنیم؟ | توسعه دهنده فرانت اند | محسن براتی

رشد نیاز به حرفه‌های فنی در بازار کار ایران موجب شده که طیف زیادی از نوکارجوها به مهارت‌آموزی در این حوزه علاقه پیدا کنند. با محسن براتی که به عنوان توسعه دهنده فرانت اند در شرکتی هلندی مشغول به کار است، درباره‌ی مسیر یادگیری مهارت‌های سخت توسعه نرم‌افزار گفتگو کردم که می‌تواند برای علاقه‌مندان به این رسته‌ی شغلی سودمند باشد.
ادامه
مجتبی درویشی

توسعه دهنده وردپرس | مجتبی درویشی

شصت‌وچهار میلیون وب‌سایت، از جمله همین سایت کارگاه با وردپرس توسعه یافته‌اند. در بیستمین قسمت با مجتبی درویشی به عنوان توسعه دهنده وردپرس گفتگو کردم. مجتبی از مسیر خودآموزی خود، دوبار مهاجرتش و شیوه‌های مختلف توسعه‌ی مسیر شغلی‌اش گفت. همچنین از سختی‌های کار در حوزه‌ی برنامه‌نویسی نکات قابل توجهی را مطرح کرد.
ادامه
برای بهبود مسیر شغلی خود می‌توانید روی کمک و همراهی مشاوران متخصص کارساز حساب کنید
دریافت مشاوره شغلی