توسعه دهنده iOS | سهیل نوین‌فرد

گفتگو با متخصصین فنی ابدا کار ساده‌ای نیست، حداقل برای من که تجربه و مهارت برنامه‌نویسی ندارم. سهیل نوین‌فرد که حالا به عنوان توسعه دهنده iOS مشغول به‌کار است، مثال بسیاری از نیروهای فنی در همه‌ی شاخه‌های مرتبط و کم‌تر مرتبط (مثل مهندسی شبکه)‌ سرک کشیده و در مسیر شغلی خود تفریبا هر کاری مرتبط به توسعه نرم‌افزار را تجربه کرده. در این گفتگوی مفصل، درباره‌ی مسیر توسعه‌ی مهارت‌ها و همچنین مهاجرتش به انگلستان گپ زدیم.
سهیل نوین فرد توسعه دهنده ios
Rate this post

هجدهمین قسمت از کارگاه به فنی‌ترین قسمت آن بدل شد! سهیل نوین‌فرد که این‌روزها به عنوان توسعه دهنده iOS مشغول به‌کار است، در این گفتگوی دو ساعته ما را با مسیر شغلی خود همراه کرد.


درباره سهیل نوین‌فرد

سهیل مثل اکثر متخصصین فنی، با کنجکاوی و بازیگوشی مسیر خود را طی کرده و در طی مسیر شغلی اش تفریبا به همه‌ی بخش‌های مختلف توسعه نرم‌افزار مشغول بوده. کار حرفه‌ای را با توسعه وبسایت یک مدرسه آغاز می‌کند و در ادامه، سامانه‌های اختصاصی صداوسیما را توسعه می‌دهد. تا پیش از مهارجرتش از ایران نیز عمدتا به توسعه backend مشغول بوده و در یکی-دو سال آخر تصمیم می‌گیرد که تمرکزش را روی برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های موبایل ببرد. او همینک به عنوان توسعه دهنده iOS در شرکت Pulselive مشغول به‌کار است.

البته که برنامه‌نویسی همه‌ی کار سهیل نیست! علاوه بر آن، دستی به موسیقی دارد و در یوتوب هم انواع ویدئوهای آموزشی و گاهی هم غیر آموزشی (!) را تولید و منتشر می‌کند.


همچنین بشنوید: سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها، چرا و چگونه؟ | سهیل نیکزاد | مدیرعامل اوپکس


شنیدن و دیدن کارگاه

کارگاه را می‌توانید به صورت ویدئویی از طریق یوتوب ببینید و یا نسخه‌ی صوتی آن‌را از طریق همه‌ی اپلیکیشن‌های پادکست مثل کست‌باکس بشنوید. لینک دسترسی به پادکچرهای بیشتر را به همراه توضیحاتی درباره‌ی اپلیکیشن‌های پادکست در صفحه‌ی شنیدن آمده است.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
هادی مرادی موسس رسانه دی ام بورد

موسس رسانه تخصصی DMBoard | هادی مرادی | آن‌چه یک رسانه تخصصی را می‌سازد و مقبول می‌کند

دی‌ام بورد با بقیه‌ی رسانه‌های شناخته شده‌ی حوزه‌ی فناوری تفاوت دارد: اول آن‌که کاملا مجازی مدیریت و راهبری می‌شود و دوم، توسط کسی ایجاد شده که سابقه‌ی کار رسانه‌ای ندارد. در این قسمت از کارگاه با موسس رسانه DMBoard درباره مسیر شغلی اش و همچنین روند ایجاد این رسانه گفت‌وگو کردم.
ادامه
لنا زنده دل

لنا زنده دل | هدهانتر | کمبود نیروی کار متخصص: افسانه یا واقعیت؟

لنا زنده دل یکی از هدهانترهای قدیمی و فعال ایران است که عمدتا با سازمان‌های بزرگ و چندملیتی همکاری دارد. با او درباره‌ی خدماتی که می‌توان از یک هدهانتر انتظار داشت کپ زدم و پیرامون اصول حرفه‌ای این حوزه گفتگو کردم.
ادامه
مجتبی درویشی

توسعه دهنده وردپرس | مجتبی درویشی

شصت‌وچهار میلیون وب‌سایت، از جمله همین سایت کارگاه با وردپرس توسعه یافته‌اند. در بیستمین قسمت با مجتبی درویشی به عنوان توسعه دهنده وردپرس گفتگو کردم. مجتبی از مسیر خودآموزی خود، دوبار مهاجرتش و شیوه‌های مختلف توسعه‌ی مسیر شغلی‌اش گفت. همچنین از سختی‌های کار در حوزه‌ی برنامه‌نویسی نکات قابل توجهی را مطرح کرد.
ادامه
برای بهبود مسیر شغلی خود می‌توانید روی کمک و همراهی مشاوران متخصص کارساز حساب کنید
دریافت مشاوره شغلی