مسیر شغلی وکیل دادگستری چگونه طی می‌شود؟ | ستاره ایوبی | مشاور حقوقی

وکالت یکی از چند شغلی‌ست که از دور جذاب به نظر می‌رسد، ولی مثل هر حرفه‌ی دیگری، دشواری‌ها و مسیر پیچیده‌ی خودش را دارد. ایجاد برند شخصی، آن‌طور که ستاره ایوبی به عنوان یک وکیل دادگستری مطرح می‌کرد، معیاری زمان‌بر و پرهزینه برای رسیدن به موقیعت شغلی مناسب در این عرصه است.
ستاره ایوبی وکیل دادگستری

در اپیزود یازدهم کارگاه با ستاره ایوبی وکیل دادگستری گفت‌وگو کردم. در این قسمت به شکل ایجاد برند شخصی برای توفیق در شغل وکالت و همچنین، اهمیت انتخاب رسته‌ی حرفه‌ای پرداختیم.


درباره ستاره ایوبی

ستاره ایوبی در ابتدا در رشته‌ی ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل بوده و پس از مدتی به سمت رشته‌ی انسانی رفت. در دانشگاه شاهد در رشته‌ی فقط و حقوق تحصیل کرد و پس از مقطع کارشناسی ارشد در آزمون جامع وکالت شرکت کرد. او همینک به عنوان وکیل دادگستری فعال است و به طور تخصصی در حوزه‌ی مشاوره حقوقی و وکالت پرونده‌های حقوقی کسب‌وکارهای نوپا فعال است.

از حرفه‌ای‌ها مشورت بگیرید

کارساز پلتفرم تخصصی مشاوره شغلی و مشاوره کسب‌وکار است که با چند کلیک، امکان دریافت مشاوره اختصاصی را از متخصصانی حرفه‌ای و منتخب، فراهم می‌کند.

کارگاه را دنبال کنید

برای شنیدن اپیزود گفتگوی من با ستاره ایوبی پیرامون شغل یک وکیل دادگستری می‌توانید از پلیر بالای همین صفحه استفاده کنید. گزینه‌ی بهتر اما، دنبال کردن پادکست کارگاه از طریق اپلیکیشن‌های پادکست مثل کست‌باکس است. برای دسترسی به کارگاه در سایر اپ‌های پادکست می‌توانید عنوان «پادکست کارگاه» را در پادگیرهای مختلف جست‌وجو کنید و یا به صفحه‌ی شنیدن سر بزنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
میثم زرگرپور

سرمایه‌گذاری خطرپذیر: بیم‌ها و امیدها | میثم زرگرپور | مدیرعامل CInvest

میثم زرگرپور در سال‌های اخیر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی همکاری داشته و در جریان سرمایه‌پذیری استارتاپ‌های مختلفی بوده است. با او درباره‌ی وضعیت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در بازار ایران گپ زدم تا از زاویه‌ی نگاه سرمایه‌گذاران، به مشکلات موجود نظر بیاندازیم.
ادامه
وحید سلطانی معاون مالی اسنپ

مدیریت مالی، از معمولی به عالی | وحید سلطانی | معاون مالی بیت مکس

وحید سلطانی این‌روزها به عنوان معاون مالی در بیت مکس مشغول به‌کار است و پیش‌تر تجربه‌ی همکاری با گروه اسنپ و هنکل را نیز داشته. با او درباره‌ی مسیر شغلی مدیران مالی و شیوه‌های توسعه شغلی دراین عرصه صحبت کردیم.
ادامه
سهیل نیکزاد

سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها، چرا و چگونه؟ | سهیل نیکزاد | مدیرعامل اوپکس

سهیل نیکزاد از قدیمی‌های بازار کریپتوکارنسی در ایران است. از سال‌های خیلی دور، وقتی هنوز تعداد کمی درباره‌ی رمزارزها می‌دانستند مطالعه روی این حوزه را آغاز کرد و از مروجان اصلی بیت کوین در ایران است. با سهیل نیکزاد درباره‌ی تعریف فنی بیتکوین گپ زدم و نحوه‌ی آشنایی او با این حوزه را پرسیدم. شنیدن این گفتگو می‌تواند برای علاقه‌مندان به حوزه‌ی رمزارزها جذاب و شنیدنی باشد.
ادامه
Total
0
Share