مسیر شغلی وکیل دادگستری چگونه طی می‌شود؟ | ستاره ایوبی | مشاور حقوقی

وکالت یکی از چند شغلی‌ست که از دور جذاب به نظر می‌رسد، ولی مثل هر حرفه‌ی دیگری، دشواری‌ها و مسیر پیچیده‌ی خودش را دارد. ایجاد برند شخصی، آن‌طور که ستاره ایوبی به عنوان یک وکیل دادگستری مطرح می‌کرد، معیاری زمان‌بر و پرهزینه برای رسیدن به موقیعت شغلی مناسب در این عرصه است.
ستاره ایوبی وکیل دادگستری

در اپیزود یازدهم کارگاه با ستاره ایوبی وکیل دادگستری گفت‌وگو کردم. در این قسمت به شکل ایجاد برند شخصی برای توفیق در شغل وکالت و همچنین، اهمیت انتخاب رسته‌ی حرفه‌ای پرداختیم.


درباره ستاره ایوبی

ستاره ایوبی در ابتدا در رشته‌ی ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل بوده و پس از مدتی به سمت رشته‌ی انسانی رفت. در دانشگاه شاهد در رشته‌ی فقط و حقوق تحصیل کرد و پس از مقطع کارشناسی ارشد در آزمون جامع وکالت شرکت کرد. او همینک به عنوان وکیل دادگستری فعال است و به طور تخصصی در حوزه‌ی مشاوره حقوقی و وکالت پرونده‌های حقوقی کسب‌وکارهای نوپا فعال است.


مشاوره شغلی با ستاره ایوبی

کارساز سرویس ارائه خدمات مشاوره کاری است که در آن می‌توانید با متخصصان حوزه‌های مختلف به صورت مستقیم گفتگو کنید. برای مشاوره حرفه ای با خانم ستاره ایوبی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.


کارگاه را دنبال کنید

برای شنیدن اپیزود گفتگوی من با ستاره ایوبی پیرامون شغل یک وکیل دادگستری می‌توانید از پلیر بالای همین صفحه استفاده کنید. گزینه‌ی بهتر اما، دنبال کردن پادکست کارگاه از طریق اپلیکیشن‌های پادکست مثل کست‌باکس است. برای دسترسی به کارگاه در سایر اپ‌های پادکست می‌توانید عنوان «پادکست کارگاه» را در پادگیرهای مختلف جست‌وجو کنید و یا به صفحه‌ی شنیدن سر بزنید.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
پژوهشگر طه رادمنش

پژوهش و مسیر شغلی آن در ایران | طه رادمنش | پژوهشگر حرفه ای

در نوزدهمین قسمت از کارگاه با طه رادمنش گفتگو کردم. طه در رشته تاریخ و تا مقطع دکتری تحصیل کرده و بعد از تجربه‌ی چندساله‌ی تدریس در دانشگاه، امروز به عنوان پژوهشگر مستقل با نهادها و مجموعه‌های مختلف همکاری می‌کند.
ادامه
مشاور کسب‌وکار علی نعمتی شهاب

مشاور کسب‌وکار | علی نعمتی شهاب | تحلیلگر کسب‌وکار چگونه به سازمان کمک می‌کند؟

اگر سری به لینکدین بزنید، در می‌یابید که تعداد آدم‌هایی که خود را مشاور کسب‌وکار معرفی کرده‌اند، رفته رفته دارد از تعداد کسب‌وکارهای فعال فراتر می‌رود. نیاز به مشاور برای کسب‌وکارها، امری تازه نیز. در گفتگویی مفصل و جذاب با علی نعمتی شهاب که ترجیح‌اش به جای عبارت مشاور، تحلیلگر کسب‌وکار است، به نقش موثر این حرفه در رشد سازمان‌های مختلف پرداختیم.
ادامه
Total
0
Share