مسیر شغلی وکیل دادگستری چگونه طی می‌شود؟ | ستاره ایوبی | مشاور حقوقی

وکالت یکی از چند شغلی‌ست که از دور جذاب به نظر می‌رسد، ولی مثل هر حرفه‌ی دیگری، دشواری‌ها و مسیر پیچیده‌ی خودش را دارد. ایجاد برند شخصی، آن‌طور که ستاره ایوبی به عنوان یک وکیل دادگستری مطرح می‌کرد، معیاری زمان‌بر و پرهزینه برای رسیدن به موقیعت شغلی مناسب در این عرصه است.
ستاره ایوبی وکیل دادگستری

در اپیزود یازدهم کارگاه با ستاره ایوبی وکیل دادگستری گفت‌وگو کردم. در این قسمت به شکل ایجاد برند شخصی برای توفیق در شغل وکالت و همچنین، اهمیت انتخاب رسته‌ی حرفه‌ای پرداختیم.


درباره ستاره ایوبی

ستاره ایوبی در ابتدا در رشته‌ی ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل بوده و پس از مدتی به سمت رشته‌ی انسانی رفت. در دانشگاه شاهد در رشته‌ی فقط و حقوق تحصیل کرد و پس از مقطع کارشناسی ارشد در آزمون جامع وکالت شرکت کرد. او همینک به عنوان وکیل دادگستری فعال است و به طور تخصصی در حوزه‌ی مشاوره حقوقی و وکالت پرونده‌های حقوقی کسب‌وکارهای نوپا فعال است.


مشاوره شغلی با ستاره ایوبی

کارساز سرویس ارائه خدمات مشاوره کاری است که در آن می‌توانید با متخصصان حوزه‌های مختلف به صورت مستقیم گفتگو کنید. برای مشاوره حرفه ای با خانم ستاره ایوبی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.


کارگاه را دنبال کنید

برای شنیدن اپیزود گفتگوی من با ستاره ایوبی پیرامون شغل یک وکیل دادگستری می‌توانید از پلیر بالای همین صفحه استفاده کنید. گزینه‌ی بهتر اما، دنبال کردن پادکست کارگاه از طریق اپلیکیشن‌های پادکست مثل کست‌باکس است. برای دسترسی به کارگاه در سایر اپ‌های پادکست می‌توانید عنوان «پادکست کارگاه» را در پادگیرهای مختلف جست‌وجو کنید و یا به صفحه‌ی شنیدن سر بزنید.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Total
0
Share