فناوری در خدمت منابع انسانی | گزارش وضعیت صنعت فناوری منابع انسانی (HRTech) در جهان

گزارش صنعت فناوری منابع انسانی نگاهی تحقیقی به این حوزه انداخته و تلاش کرده که ابعاد، فرصت‌ها و امکان‌های آن‌را به نمایش بگذارد. در این گزارش، بازیگران اصلی این صنعت را معرفی کردیم و کسب‌وکارهای برتر و یونیکورن‌های HRTech را که در سال‌های اخیر به موفقیت رسیده‌اند، فهرست کردیم. امید داریم این گزارش بتواند به رشد هرچه بیشتر استفاده از فرصت‌های فناوری در صنعت منابع انسانی کمک کند.


HRTech به صنعتِ کسب‌وکارها و عمدتا استارتاپ‌های حوزه‌ی منابع انسانی اشاره می‌کند. بر اساس آمارهایی که در همین مستند نیز آمده، حجم بازار و روند رشدشان در جهان چشمگیر است و می‌توان جهش را در ایجاد، تنوع و توسعه‌ی این گروه از کسب‌وکارهای نوپا به وضوح مشاهده کرد.

در این مستند، تلاش کردیم تصویری از وضعیت کسب‌وکارهای حوزه‌ی منابع انسانی در سطح جهان ارائه کنیم و شما را با تعدادی از یونیکورن‌های این حوزه آشنا سازیم. به نظر، آشنایی با روندهای بازار بین‌الملل، می‌تواند به ما کمک کند که با دید بهتری، بازار پر کشش منابع انسانی در ایران را پیش‌بینی کنیم.


امیدواریم که با کمک و بازخورد شما، گزارش‌هایی دقیق‌تر را تهیه و تقدیم کنیم. اگر در حوزه‌ی منابع انسانی مشغولید، لطفا به گروه تخصصی منابع انسانی کارگاه بپیوندید تا ضمن آگاهی از رویدادهای این حوزه، با دیگر متخصصان منابع انسانی در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
1 بازخورد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط

این پیام فقط یک‌بار ظاهر میشه!

پادکست کارگاه هر هفته با یک متخصص گفت‌وگو می‌کنه و از تجارب حرفه‌ایش می‌پرسه. با اشتراک رایگان پادکست کارگاه، هرشنبه می‌تونی تجربه‌های جذابی رو بشنوی و مسیر شغلی و زندگی‌تو بهبود بدی. کافیه توی اپلیکیشن Castbox دنبال «کارگاه» بگردی یا روی لینک زیر کلیک کنی.

Total
0
Share