در ثنای وزش بادهای موافق! محمدحسین رفعت نژاد | مدیرعامل سابق آی‌هوم/ معاون تجاری کای‌دی

محمدحسین رفعت نژاد تجربه‌ی حضور در استارتاپ‌های شناخته‌شده‌ای همچون اسنپ و اسنپ‌تریپ را داشته و پیش‌تر مدیرعامل آی‌هوم نیز بوده است. او همینک به عنوان معاون تجاری در کای‌دی، بزرگترین استارتاپ حوزه‌ی املاک تایلند مشغول به‌کار است. با او درباره‌ی موضوعات مختلفی همچون تفاوت‌های فرهنگی در محیط کار، استارتاپ‌های حوزه‌ی املاک و تجربه‌ی روزهای نخست شکل‌گیری اسنپ گفت‌وگو کردم.
محمدحسین رفعت نژاد

محمدحسین رفعت نژاد جزء اولین نفراتی بود که به تیم اسنپ که در آن زمان تاکسی‌یاب نام داشت، پیوست. در تیم فروش مشغول بود و پس از چندی در پین تا پین (اسنپ تریپِ امروز)‌ به عنوان مدیر فروش کارش را در گروه IIG ادامه داد. وزش نسیم‌های موافق، آن‌طور که خودش می‌گوید، او را به سمت مدیریت عاملی آی‌هوم برد و آن برند را به یکی از کسب‌وکارهای مطرح استارتاپی حوزه‌ی املاک در زمان خودش تبدیل کرد.

بادهای موافق، فرصت مناسبی برای مهاجرت کاری پدید آورد و قریب به دو سال در دو کسب‌وکار حوزه‌ی املاک در استانبول مشغول شد. سپس به آسیای جنوبی و تایلند رفت تا در سومین کشور آسیایی کار در فضای استارتاپی را تجربه کند. محمدحسین رفعت نژاد همینک معاون تجاری برند کای‌دی، کسب‌وکار رهبر بازار تایلند در حوزه‌ی املاک است.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

در این اپیزود درباره‌ی تجارب او در حوزه‌ی استارتاپی و مهاجرت‌های‌اش به تفصیل گپ زدیم و پیرامون تفاوت فرهنگ کاری در ایران، تایلند و استانبول گفتگو کردیم. همچنین درباره‌ی فرصت‌های استارتاپی در حوزه‌ی املاک نیز بحث کردیم که می‌تواند برای فعالان این عرصه سودمند باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
محمد عمروآبادی

محمد عمروآبادی | مدیرعامل تیوال | ده سال رهبری بازار بدون جذب سرمایه

تیوال برندی ده ساله است که از ابتدای شکل‌گیری‌اش تا حالا، رهبری بازار بلیت تئاتر ایران را در دست داشته. با محمد عمروآبادی مدیرعامل تیوال درباره‌ی نحوه‌ی شکل‌گیری، رشد و تثبیت این برند در طی این یک دهه گپ زدم و درباره‌ی استراتژی‌های رقابتی، برنامه‌های‌شان در دوره‌ی کرونا و اهداف‌شان در آینده پرسیدم.
ادامه
امین دولتی

امین دولتی |‌ مدیرعامل حال | زمین‌های خالی در صنعت سلامت الکترونیک

استارتاپ حال (مشورپ سابق) یکی از بازیگران قدیمی در صنعت سلامت الکترونیک ایران است که قریب به پنج میلیون کاربر دارد. با امین دولتی، مدیرعامل حال درباره‌ی روند ایجاد و توسعه‌ی حال و فرایند جذب سرمایه‌اش از آسان پرداخت (آپ) گپ زدیم و کمی هم درباره‌ی مشکلات و فرصت‌های بازار سلامت الکترونیک در ایران صحبت کردیم.
ادامه
مانوئل اوهانجانیانس

مانوئل اوهانجانیانس |‌ مدیرعامل ایسمینار | آینده‌ی ترسناک، افقِ تار

مانوئل اوهانجانیانس مدیرعامل ایسمینار است. کسب‌وکار و برندی که در حوزه‌ی برگزاری رویدادهای آنلاین فعال است و از شناخت و اقبال بسیاری برخوردار شده. با او درباره‌ی شرایط مدیریت استارتاپ‌ در شرایط بحرانی گپ زدم و از او درباره‌ی برنامه‌اش برای عبور از این دوره پرسیدم.
ادامه
Total
0
Share