در ثنای وزش بادهای موافق! محمدحسین رفعت نژاد | مدیرعامل سابق آی‌هوم/ معاون تجاری کای‌دی

محمدحسین رفعت نژاد تجربه‌ی حضور در استارتاپ‌های شناخته‌شده‌ای همچون اسنپ و اسنپ‌تریپ را داشته و پیش‌تر مدیرعامل آی‌هوم نیز بوده است. او همینک به عنوان معاون تجاری در کای‌دی، بزرگترین استارتاپ حوزه‌ی املاک تایلند مشغول به‌کار است. با او درباره‌ی موضوعات مختلفی همچون تفاوت‌های فرهنگی در محیط کار، استارتاپ‌های حوزه‌ی املاک و تجربه‌ی روزهای نخست شکل‌گیری اسنپ گفت‌وگو کردم.
محمدحسین رفعت نژاد

محمدحسین رفعت نژاد جزء اولین نفراتی بود که به تیم اسنپ که در آن زمان تاکسی‌یاب نام داشت، پیوست. در تیم فروش مشغول بود و پس از چندی در پین تا پین (اسنپ تریپِ امروز)‌ به عنوان مدیر فروش کارش را در گروه IIG ادامه داد. وزش نسیم‌های موافق، آن‌طور که خودش می‌گوید، او را به سمت مدیریت عاملی آی‌هوم برد و آن برند را به یکی از کسب‌وکارهای مطرح استارتاپی حوزه‌ی املاک در زمان خودش تبدیل کرد.

بادهای موافق، فرصت مناسبی برای مهاجرت کاری پدید آورد و قریب به دو سال در دو کسب‌وکار حوزه‌ی املاک در استانبول مشغول شد. سپس به آسیای جنوبی و تایلند رفت تا در سومین کشور آسیایی کار در فضای استارتاپی را تجربه کند. محمدحسین رفعت نژاد همینک معاون تجاری برند کای‌دی، کسب‌وکار رهبر بازار تایلند در حوزه‌ی املاک است.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

در این اپیزود درباره‌ی تجارب او در حوزه‌ی استارتاپی و مهاجرت‌های‌اش به تفصیل گپ زدیم و پیرامون تفاوت فرهنگ کاری در ایران، تایلند و استانبول گفتگو کردیم. همچنین درباره‌ی فرصت‌های استارتاپی در حوزه‌ی املاک نیز بحث کردیم که می‌تواند برای فعالان این عرصه سودمند باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
میلاد ابوعلی عکاس

عکاس | میلاد ابوعلی

میلاد ابوعلی بعد از یکی-دو سال کار در تیم بازاریابی یک شرکت تجهیزات پزشکی، تصمیم می‌گیرد مسیر حرفه‌ای‌اش را به سمت عکاسی و ویدئوگرافی تغییر دهد. او حالا به عنوان عکاس در صنعت موسیقی فعال است و در این عرصه به ثبات رسیده. در این گفت‌وگو درباره‌ی مسیر شغلی میلاد و نگاهش به هنر عکاسی گفت‌وگو کردیم. این اپیزود نه تنها برای عکاسان، که برای همه‌ی حرفه‌ها و مشاغل فردی مفید خواهد بود.
ادامه
مدیریت دورکاری در شرکت کریسپ

مدیر جذب بازاریابی | واهاگن سرکیسیان | یک تیم در ده کشور: تجربه مدیریت دورکاری کریسپ

در بخش دوم گفتگو با واهاگن سرکیسیان، به شکلی متمرکز درباره‌ی مدیریت دورکاری در شرکت کریسپ صحبت کردیم. کریسب بیش از ۲۰۰ همکار در ۱۰ کشور مختلف دارد که از ابتدا و پیش از شیوع کرونا، بر کار از راه دور متمرکز بوده است. تجربه‌های واهان و این شرکت بی‌المللی می‌تواند برای هر کسب‌وکاری که برای فعالیت به صورت درکاری دارد، مفید فایده باشد.
ادامه
Total
0
Share