گذار از دورکاری؟ چالش‌های منابع انسانی در دوران پساکرونا | رویداد هم‌نشینی منابع انسانی کارگاه

گذار از دورکاری

از ابتدای امسال تصمیم گرفتیم که رویدادهای منظمی را با هدف ایجاد هم‌افزایی میان فعالان حوزه‌ی منابع انسانی برگزار کنیم. هم‌نشینی های منابع انسانی از اردیبهشت امسال آغاز می‌شود و امیدواریم که بتوانیم به صورت ماهانه آن‌را برگزار کنیم. اولین نشست با عنوان گذار از دورکاری بیست‌ام اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.


پساکرونا و چالش‌های منابع انسانی

موضوع نخستین جلسه‌ی هم‌اندیشی پیرامون موضوع مدیریت منابع انسانی در دوران پسا کروناست. با از بین رفتن تدریجی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا و بازگشت مجدد پرسنل به محل کار، چالش‌های تازه‌ای در مقابل سازمان‌ها قرار می‌گیرد. ترجیح پرسنل به دورکاری، اقتضاعات سازمان و مسائلی از این دست، صورت‌مساله‌های تازه‌ای هستند که عمدتا تیم‌های منابع انسانی با آن‌ها سروکار دارند. 

محمد شهرمیانی در این هم‌نشینی تجربه‌ی خود از مواجهه با این مساله را بیان خواهد کرد و پس از آن، حضار نشست در گفت‌وگویی آزاد، تجارب خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.


حضور در هم‌نشینی

ظرفیت این هم‌نشینی محدود (۳۰ نفر) است و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی (الزام کارت واکسن و استفاده از ماسک در طول جلسه) برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام و حضور در نشست گذار از دورکاری از طریق فرم زیر یا این لینک اقدام کنید.

مدت این هم‌نشینی دو ساعت و نیم پیش‌بینی شده و در محل شرکت رهنماکالج برگزار می‌شود. نشانی محل برگزاری در پوستر موجود است. همچنین، با توجه به محدودیت ظرفیت، خواهشمند است تنها در صورتی‌که از امکان حضور خود اطمینان دارید ثبت‌نام کنید تا بتوانیم از حضور حداکثر تعداد نفرات ممکن در این هم‌نشینی بهره ببریم.

اگر مایلید هم‌نشینی های را میزبانی کنید با ما تماس بگیرید.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
Total
0
Share