چگونه تولید کننده محتوا شویم؟ وبینار مسیر شغلی تولید محتوا

مسیر شغلی تولید کننده محتوا

تولید کننده محتوا مسئولیت خلق محتوایی اثربخش را در کسب‌وکار ایفا می‌کند. اهمیت محتوا آن‌چنان بالاست که دیگر کمتر شرکتی را می‌تواند پیدا کرد که تیم محتوا نداشته باشد و از ظرفیت‌های بازاریابی محتوایی برای توسعه کسب‌وکار خود استفاده نکند. وبینار مسیر شغلی تولید محتوا بنا دارد با انتقال تجربه یک کپی رایتر کاردان در این حوزه، راه را برای افراد نوکارجو هموار تر کند.


این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید به عنوان کارشناس محتوا کار خود را آغاز کنید و به عنوان تولید کننده محتوا مسیر حرفه‌ای‌تان را ادامه دهید، این وبینار می‌تواند مسیر و راه را برای‌تان شفاف‌تر کند. در این وبینار یک‌ونیم ساعته، روندهای مهارت‌آموزی در این حرفه توضیح داده می‌شوند و منابعی برای یادگیری ارائه خواهد شد.


درباره روژان سری

روژان سری نوشتن را با وبلاگ‌نویسی آغاز کرده و پس از آن به کار در مطبوعات و رسانه‌های چاپی مختلف همچون روزنامه شرق و مجله چلچراغ مشغول شده است. سپس به سمت کسب‌وکارهای آنلاین می‌آید و به عنوان تولید کننده محتوا با چند شرکت از جمله آژانس بادکوبه همکاری می‌کند.

روژان همینک به عنوان مدیر محتوا در شرکت رهنما کالج مشغول به‌کار است.

روژان سری | کپی رایتر

کپی رایتر | روژان سری | تولید کننده محتوا به چه مهارت‌هایی نیاز دارد؟ مسیر شغلی تولید محتوا در ایران

در این اپیزود به مرور شعل کپی رایتر و وظایف و مسئولیت‌هایش پرداختیم. میهمان این قسمت روژان سری است که سال‌هاست در این عرصه فعالیت میکند.
شنیدن گفتگو

وبینار مسیر شغلی تولید محتوا

این وبینار رایگان در تاریخ یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. شرکت در این وبینار نیازمند پیش‌نیاز خاصی نیست و همین‌که به نوشتن علاقه‌مند باشید و بخواهید مسیر حرفه‌ای خود را به عنوان تولید کننده محتوا آغاز کنید، کافیست. برای ثبت نام در وبینار مسیر شغلی تولید کننده محتوا روی لینک زیر کلیک کنید.

امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
Total
0
Share