چگونه استراتژیست محتوا شویم؟ وبینار مسیر شغلی استراتژیت محتوا

مهدی زارع سریزدی استراتژیت محتوا

دومین وبینار مسیر شغلی کارگاه با همراهی و تدریس مهدی زارع سریزدی میسر شد. در این وبینار دو ساعته به موضوع مسیر شغلی استراتژیست محتوا

این وبینار در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و حضور در در آن رایگان است. کافی‌ست در صفحه‌ زیر برای شرکت در این کارگاه آموزشی آنلاین ثبت‌نام کنید.


نسخه صوتی وبینار

این وبینار انتقال تجربه در دو نسخه‌ی صوتی و تصویری آماده شده است. از طریق پلیر زیر می‌توانید صوت وبینار مسیر شغلی استراتژی محتوا را بشنوید.


شرکت در این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟

اگر حوزه‌ی تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوایی فعالیت می‌کنید و تجربه‌ی عملی در این عرصه دارید، این وبینار کمک می‌کند که به وظایف و مهارت‌های شغلی یک استراتژیست محتوا اشراف نسبی پیدا کنید.

به طور مشخص، برای آن‌که بتوانید مسیر شغلی خود را به سمت تدوین استراتژی محتوا توسعه دهید، لازم است که در این عرصه‌ی مهارت‌های پایه را داشته و با ادبیات کلی فضای بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی آشنایی نسبی داشته باشید.


پیشنهاد می‌شود برای آشنایی اولیه با این مفهوم، گفتگوی پیشین با مهدی زارع را از طریق کست باکس بشنوید. کست باکس چیست؟


از حرفه‌ای‌ها مشورت بگیرید

کارساز پلتفرم تخصصی مشاوره شغلی و مشاوره کسب‌وکار است که با چند کلیک، امکان دریافت مشاوره اختصاصی را از متخصصانی حرفه‌ای و منتخب، فراهم می‌کند.

۵/۵ - (۴ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط
مسیر شغلی چیست

مسیر شغلی به زبان آدمیزاد! راهنمای جامع و گام به گام طراحی مسیر شغلی

طراحی مسیر شغلی در هر مقطعی از مسیر حرفه‌ای مان قرار داشته باشیم، دریچه‌های تازه‌ای را به روی‌مان می‌گشاید و کمک می‌کند که با سرعت و کیفیت بیشتری رشد کنیم. در این مقاله، هرآن‌چه برای این ترسیم مسیر شغلی نیاز است بدانیم را گردآوری کردیم.
ادامه
Total
0
Share