مشاور کسب‌وکار | علی نعمتی شهاب | تحلیلگر کسب‌وکار چگونه به سازمان کمک می‌کند؟

اگر سری به لینکدین بزنید، در می‌یابید که تعداد آدم‌هایی که خود را مشاور کسب‌وکار معرفی کرده‌اند، رفته رفته دارد از تعداد کسب‌وکارهای فعال فراتر می‌رود. نیاز به مشاور برای کسب‌وکارها، امری تازه نیز. در گفتگویی مفصل و جذاب با علی نعمتی شهاب که ترجیح‌اش به جای عبارت مشاور، تحلیلگر کسب‌وکار است، به نقش موثر این حرفه در رشد سازمان‌های مختلف پرداختیم.
مشاور کسب‌وکار علی نعمتی شهاب

میهمان اپیزود بیست‌وپنجم کارگاه، علی نعمتی شهاب است که در یک دهه‌ی گذشته به عنوان مشاور کسب‌وکار و بیشتر به عنوان تحلیلگر کسب‌وکار فعال بوده. علی، علاوه بر حضور در شرکتی معتبر و شناخته شده‌ی حوزه مشاوره مدیریت، در چند سال اخیر، عمدتا به صورت فریلسنر به شرکت‌های مختلف خدمات تحلیل و مشاوره ارائه داده است.

پادکست کارگاه به صورت هفتگی منتشر می‌شود. برای آن‌که همیشه از آخرین گفتگوهای کارگاه مطلع شوید، آن‌را در کست باکس دنبا کنید. راهنمای استفاده از کست باکس


درباره علی نعمتی شهاب

علی نعمتی شهاب در دانشگاه خواجه نصیر، لیسانس صنابع و پس از آن فوق لیسانس MBA گرفته و از همان ابتدا در یک شرکت مشاوره مدیریت به عنوان مشاور کسب‌وکار مشغول به‌کار می‌شود. پس از آن، به عنوان تحلیلگر کسب‌وکار و مشاور با کسب‌وکارهای مختلفی در صنایع گوناگون همکار بوده و به آن‌ها در شناسایی مشکلات و رفع‌شان کمک کرده.

علی نعمتی در همه‌ی ای سال‌ها و در جوار کار حرفه‌ای، وبلاگ‌نویسی را هم دنبال کرده. وبلاگ گزاره‌ها که یکی از قدیمی‌ترین وبلاگ‌های فعال فارسی نیز هست، در حوزه‌ی مشاوره کسب‌وکار و رشته‌های مرتبط فعال است. اگر در این عرصه فعالید، دنبال کردن گزاره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنم.امتیاز بدهید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Total
0
Share