از مدیر شبکه‌های اجتماعی چه انتظاراتی داشته باشیم؟ | امیرحسین متین | مدیر ارشد شبکه‌های اجتماعی مگنت

امیرحسین متین از قدیمی‌های فضای حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در ایران است. در برندهایی همچون کاله و دیجی‌کالا کار کرده و حالا، تجربه‌ی این صنعت را از سمت دیگری، یعنی آژانس شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کند. با او درباره‌ی فضای کاری یک مدیر شبکه‌های اجتماعی حرف زدم و سعی کردم از میان تجارب‌اش، چیزهایی بدردبخور را بیرون بکشم.
امیرحسین متین

امیرحسین متین زمانی کار حرفه‌ای در فضای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را آغاز کرده که هنوز عنوان شغلی مشخصی برای این‌کار پدید نیامده بود. از قریب به ۱۰ سال پیش، کار مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارها را آغاز می‌کند و در این مدت با برندهایی همچون کاله و دیجی‌کالا همکاری داشته است. همینک در آژانس مگنت حضور دارد و مدیریت واحد شبکه‌های اجتماعی را به عهده گرفته است.

با امیرحسین درباره‌ی ماهیت این حرفه حرف زدیم، از پیش‌نیازهای‌اش حرف زدیم و درباره‌ی کارکردهایی که می‌توان از شبکه‌های اجتماعی انتظار داشت، گفتیم. گفتگوی من با امیرحسین متین هم می‌تواند برای مدیران و راهبران کسب‌وکارها مفید باشد و هم برای کسانی‌که می‌خواهند کارِ مدیریت شبکه‌های اجتماعی را به صورت حرفه‌ای در پیش بگیرند.

پادکست کارگاه کمک می‌کند که مسیر شغلی خود را حرفه‌ای طی کنید و حوزه‌ی منابع انسانی را بهتر بشناسید. با دنبال کردن کارگاه در کست‌باکس، اولین نفری باشید که از انتشار گفتگوی تازه مطلع می‌شوید. راهنمای استفاده از کست باکس

گفت‌وگوی من با امیرحسین سمت‌وسوی مختلفی رفت و از هر دری درباره‌ی شبکه‌های اجتماعی سخن گفتیم. کمی به بحران محتوای زرد و منشا آن پرداختیم و مختصری هم درباره‌ی شیوه‌ی بهینه‌ی ارتباطی تیم شبکه‌های اجتماعی با دیگر ارکان سازمان حرف زدیم. اگر می‌خواهید مسیر شغلی یک مدیر شبکه های اجتماعی را در پیش بگیرید، بی‌شک این گفت‌وگو می‌تواند برای‌تان جذاب و مفید فایده باشد.


مشاوره شغلی و حرفه‌ای با امیرحسین متین

امیرحسین متین | مشاور شبکه‌های اجتماعی

برای دریافت مشاوره شبکه‌های اجتماعی از امیرحسین متین می‌توانید از طریق پلتفرم کارساز با او به صورت مستقیم گفت‌وگو کنید. توضیحات بیشتر و شرایط استفاده از این سرویس در لینک زیر آمده است.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
1 بازخورد
  1. به نظرم صحبت‌های آقای متین از چندتا دوره و کارگاه و بسته آموزش اینستاگرام هم غنی تر بود. کلی نکته برای یادگیری بین صحبتاشون بود و واقعا خیلی چیزا گفتند که با کلی سرچ هم نمیشه بهشون رسید. خیلی مممون که بدون توقع اینها رو با ما به اشتراک گذاشتین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط
مدیریت دورکاری در شرکت کریسپ

مدیر جذب بازاریابی | واهاگن سرکیسیان | یک تیم در ده کشور: تجربه مدیریت دورکاری کریسپ

در بخش دوم گفتگو با واهاگن سرکیسیان، به شکلی متمرکز درباره‌ی مدیریت دورکاری در شرکت کریسپ صحبت کردیم. کریسب بیش از ۲۰۰ همکار در ۱۰ کشور مختلف دارد که از ابتدا و پیش از شیوع کرونا، بر کار از راه دور متمرکز بوده است. تجربه‌های واهان و این شرکت بی‌المللی می‌تواند برای هر کسب‌وکاری که برای فعالیت به صورت درکاری دارد، مفید فایده باشد.
ادامه
هوتن هاشمی

هوتن هاشمی | ایده‌پرداز / موسس ردلاین تیم | خلاقیت، آن‌چه هست و آن‌چه که باید باشد

هوتن هاشمی را در حوزه‌ی تبلیغات به واسطه‌ی رویدادها و محتواهای خلاقی که برای برندهای مطرحی همچون اسنپ، کاله و ردبول ساخته می‌شناسند. در این ایپزود با او درباره‌ی تعریفش از خلاقیت، مشکلات صنعت تبلیغات و وظایف کارفرما در سفارش کار خلاقه گپ زدم.
ادامه
محمدعلی طائبی

محمدعلی طائبی | مدیر رشد کرفس | کار بین رشته‌ای، سفرکاری و چیزهایی دیگر!

محمدعلی طائبی مدیر ارشد رشد در شرکت کرفس است و به تیم‌های مختلف کمک می‌کند که روند توسعه‌ را سریع‌تر طی کنند. او چهارمین میهمان ابوالمشاغل کارگاه است. با او درباره‌ی نگاهش به ماهیت کار حرفه‌ای و همچنین، درباره‌ی شیوه‌ی جابجایی در بین مشاغل و حرفه‌های مختلف صحبت کردم.
ادامه
Total
0
Share